(2)

0137

Certifikáty

Na sklade

183 czk s DPH

ks

Potěšte svého blízkého s kvalitním kosmetickým setem na citlivou pokožku. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

1. Probiotický denní krém na citlivou pleť 30 ml Yogurt of Bulgaria

Probiotický denní krém s výtažky z mandlového mléka je vhodný zejména pro citlivou pokožku se sklony k zarudnutí. Je zároveň skvělou bází pod make-up. Používejte na vyčištěnou tonizovanou pleť.

2.Probiotický sprchový gel 75 ml Yogurt of Bulgaria

Probiotickýsprchový gel má vyvážený poměr jemně čistících, přírodních látek (na bázi mandlového oleje), obohacených o hydrolyzované jogurtové proteiny (AC YoghurtHydrolysate) a přírodní bulharský růžový olej, které chrání hydrolipidovou ochrannou vrstvu pokožky a současně napomáhají zklidnit podrážděnou nebo zanícenou kůži. Čas strávený pod sprchou se stane opravdu osvěžujícím zážitkem. Výrobek je klinicky testován. Probiotický sprchový gel je výborný a vhodný pro každou pokožku, zvlášť pro suchou a citlivou, je antialergický.

3. Probiotické mýdlo 50 g Yougurt of Bulgaria

Skvělý pomocník do koupelny! Probiotické mýdlo dodá pokožce Vašich rukou potřebnou péči, nevysuší ji a zabrání jejímu popraskání zejména v zimních měsících.

Kosmetické rady
Probiotická
Yogurt of Bulgaria

Yogurt of Bulgaria

16. 08. 2017

Probiotická kosmetika (lactobacillus bulgaricus) s růžovým olejem vhodná na všechny typy pleti ale zejména na citlivou a problematickou pleť.

Kosmetika "YOGHURT OF BULGARIA" je probiotická kosmetika, vyvinutá pro dosažení maximálních blahodárných účinků, zejména na citlivou pleť a celou pokožku, protože obsahuje vysokou koncentraci probiotických (jogurtových) kultur bakterie "Lactobacillus Bulgaricus", přírodní bulharský růžový olej, jiné přírodní oleje a vitamíny. Použití jedinečné kombinace přírodních složek poskytuje expertní péči a obnovu přirozenou krásu, vitalitu, zdraví pleti a celé pokožky.

Kosmetika je klinicky testována.

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 3