(2)

Akcia - 10%

800

Certifikáty

Na sklade

545 czk s DPH

608 czk

63 czk s DPH (10%)

ks

Jedinečný bioaktivní mořský kolagen na podporu krásy a celkovou vitalitu organismu. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

collalloc - 100% Bioaktívni morský kolagen -  30 dávek

Bioaktivní mořský kolagen collalloc je výjimečný výrobek, ve kterém se spojuje síla a čistota přírody. Je snadno rozpustný ve vodě nebo v oblíbeném nápoji ráno i večer před spaním.

Kolagen má v lidském těle důležitou roli. Je to významná stavební bílkovina, která se vyskytuje ve většině tkání - v pokožce, chrupavkách, kloubech, kostech a i. Ovlivňuje kvalitu vlasů, nehtů a zubů. Funkce kolagenu v těle není jen o zabezpečení krásné pokožky, výborně působí na pohybový aparát, při bolestech kloubů a jeho regenerační vlasnosti ocení i sportovci. Collalloc urychluje metabolismus, podporuje účinky diet, ochraňuje trávicí trakt a výrazně podporuje celkovou imunitu organismu.

Tělo si kolagen v dostatečné míře tvoří jen do určitého věku. Od 25 let jeho produkce klesá a po 40 je na úplném minimu. To se může projevit nepříjemnými bolestmi kloubů, existencí vrásek a celkově horším vzhledem. Zařaďte kolagen do vašeho jídelníčku a prodlužte si mládí. Budete se cítit lépe a bude to na vás vidět.

Použití:

Obsah sáčku nasypte do sklenice a zalijte 2dl vody. Namísto vody můžete použít oblíbený studený nápoj. Nechte 5 minut rozpustit a pokud je potřeba můžete promíchat. Vhodné k pití kteroukoli denní hodinu.

Užívání:

Jedno balení odpovídá měsíční dávce, která je vhodná pro krátkodobé dosažení výsledků i dlouhodobé péče o tělo. Doporučená je tříměsíční zahajovací kúra na denní bázi. Po tříměsíční kúře je možné přípravek nadále užívat denně nebo si můžete zvolit vlastní režim.

Kontaktujte nás!