(3)

Akcia - 7%

0806

Certifikáty

Dostupnost do 5 dní

1245 czk s DPH

1332 czk

87 czk s DPH (7%)

ks

Unikátní tekutý produkt vyrobený z čiré kyseliny hyaluronové s multimolekulárnou hmotností. Obsahuje nejvyšší koncentraci vysoce kvalitní kyseliny hyaluronové v každém 1 ml (což odpovídá 12 mg kyseliny hyaluronové). Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Čirá kyselina hyaluronová HYALURMED 100 ml

Kyselina hyaluronová je skutečným zázrakem. Pracuje zevnitř ven, obnovuje vlhkost, barvu a lesk pokožky, zlepšuje stav pleti po akné a vyhlazuje drobné jizvy, podporuje výživu kostí, kloubů a svalů, má analgetické a protizánětlivé účinky. Zároveň zpomaluje proces stárnutí pleti, podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové, odstraňuje vrásky a obnovuje zdravý vzhled pleti.

Zdravé klouby

Kyselina hyaluronová je základní složkou každého normálně fungujícího kloubu a je také nejaktivnější a nejdůležitější formou glukosaminu GAG v synoviální tekutině. Funguje jako tlumič nárazů tím, že lubrikuje tekutinu v kloubních tkáních, a zároveň podporuje jejich normální funkci.

HYALURMED zabezpečuje lepší výživu chrupavky, zlepšuje funkci kloubů a omezuje bolestivé příznaky. Má analgetické a protizánětlivé vlastnosti.

Použití:

HYALURMED je přípravek ve formě kapek na vnitřní užívání. Každý 1 ml obsahuje 12 mg (nejvyšší koncentrace) kyseliny hyaluronové nejvyšší kvality.

Rozřeďte 1 ml (12 kapek) ve sklenici vody nebo džusu jednou denně, nejlépe ráno.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku bez souhlasu lékaře. Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu.

Skladování:

Výrobek skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním světlem, teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah malých dětí. Výrobek pečlivě zavřete po každém použití. Po otevření uchovávejte v chladničce.

21. 01. 2021, 10:20

-bez chuti, bez zápachu, dobre rozpustné<br /><br /> -účinky sa ukážu až po dlhšom čase

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!