https://www.bioruze.cz/news/halloweenska-soutez-doprava-zdarma

Akcia - 10% Novinka Bio

0870

Certifikáty

Není skladem

1120 czk s DPH

1244 czk

124 czk s DPH (10%)

Balíček BIO kosmetiky pro muže

Revitalizační šampon na normální až jemné vlasy dula a citrus Alteya 200 ml

Používáním šamponu od přírodní značky Alteya poskytnete pokožce vašich vlasů tu nejpreciznější péči. Šampon s růžovým olejem ji dokonale vyčistí no zároveň nenaruší její rovnováhu. Přispívá k celkovému zdravému vzhledu vašich vlasů a dodává jim potřebný lesk. Je vhodný pro každodenní použití.

Přírodní dezinfekční alkoholový roztok WoodenSpoon 200 ml

Přírodní čistící mix založený na obsahu 75% alkoholu, obohotený o organické esenciální oleje. Efektivní ale zejména silný bojovník v boji proti bakteriím nacházejících se na vašich rukou bez použití vody. Je také vhodný k dezinfekci povrchů. Vhodný pro celou rodinu.

Zubní pasta NORDICS aktivní uhlí + matcha

Používání zubní pasty Nordics s aktivním uhlím je skvělá alternativa k přírodnímu bělení zubů, protože uhlí je známo svojí vysokou absorpci povlaku. Povlak způsobuje drobné tmavé fleky na zubech. Jejich původ lze hledat i v pití vína, kávy, čajů a v konzumaci různých druhů ovoce. Aktivní dřevěné uhlí tento povlak jemně odstraňuje a navrací zubům jejich přirozenou bílou barvu bez akékohokoľvek poškozování skloviny.

Bambusový kartáček na zuby s aktivním uhlím pro dospělé NORDICS

Při výběru zubních kartáčků nakupující hledí zejména na měkkost štětinek, ale zapomínají na to, že i velikost hlavičky, kde se štětinky nacházejí, hraje důležitou roli při důkladném čištění ústní dutiny.

Bambusové vatové tyčinky bílé NORDICS 100 ks

Klasické vatové tyčinky do uší jsou v 21. století považovány za největšího nepřátele životního prostředí. V nejedné domácnosti se spotřebují v milionech, odkud poputují do oceánů či řek. Právě toto je jeden z hlavních důvodů proč Evropská komise hlasuje za úplný zákaz používání do roku 2020. Jejich zrušením však přichází na řadu otázka čištění uší, které to čas od času skutečně potřebují a je obtížné najít sprej do uší, kteří nenadělá více škody než užitku.

Přírodní tuhý deodorant "So Sensitive" We love the Planet 65 g

Přírodní ingredience deodorantu zjemňují a ošetřují pokožku vašeho podpaží, bez zbytečného podráždění. Krémový deodorant se rychle vstřebává a neucpává póry, čímž zabraňuje nadměrnému pocení. Zůstanete díky němu svěží maximálně přírodním způsobem.

Energizující šampon pro tělo i vlasy 2 v 1 Zuřivost tygra Natura Siberica 250 ml

Vyrobeno z divoce rostoucích bylin tajgy.
ENERGIZUJÍCÍ šampon pro tělo a vlasy TIGER je určen pro muže, kteří potřebují po celém dni povzbudit tělo i mysl!

Kontaktujte nás!