Akcia - 26%

0267

Certifikáty

Na sklade

219 czk s DPH

297 czk

78 czk s DPH (26%)

ks

Výhodný balíček pro zdravý start do školy Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Balíček "Back to school"

Čisticí antibakteriální dezinfekční gel na ruce Biofresh 50 ml

Hloubkově čisticí dezinfekční gel má ochrannou, čisticí a osvěžující fuknce. Nemusíte ho oplachovat, proto je vhodné ho použivat kdykoliv a kdekoliv, kde momentálně nemáte přístup k vodě a mýdlu.

  • Stříbrná voda: zabraňuje rozmožovaniu více než 650 druhům bakterií, virů a hub díky schopnosti zabraňovat přístupu kyslíku do jednobuněčných mikroorganismů, čímž se podnebí na jejich vznik a další rozmožovanie zcela zastaví. Zároveň pomáhá udržovat správné pH vaší pokožky.
  • Růžová voda: má antialergické a zjemňující účinky, tonizuje a vyhlazuje vaši pokožku. Zároveň zjemňuje drobné podráždění a zarudnutí.
  • 62% ethanol

Ochranní krém na ruce se stříbrem

Časté mytí rukou, horká voda, suchý vzduch a používání dezinfekčních výrobků způsobují, že Vaše ruce nadměrně vysušují. Krém od Biofresh je speciálně vyroben tak, aby hloubkově vyživuje Vaše ruce a zanechal Vaši pokožku jemnou. Díky 7 esenciálním olejem pokožku vyživuje, chrání a aktivuje obrannou schopnost pokožky.

Antibakteriální vhlčené obrousky Biofresh

Ubrousky jsou ideální při cestování na dezinfekci pokožky vašich rukou, ale i předmětů, s nimiž přicházíte do kontaktu doteky rukou, a které mohou být kontaminovány např. různými bakteriemi (ouška kabelek, obaly rtěnek, kliky od dveří, PC myši a jiné).

collalloc Vitamin C 60g

100% čistá kyselina askorbová.

Kontaktujte nás!