Doprava zdarma nad 1500 Kč

Získejte pohodlné triko k objednávce

Získejte pohodlné triko k objednávce

Výborné novinky z našeho eshopu s přírodní a bio kosmetikou Biorůže! S radostí oznamujeme, že nyní můžete získat něco navíc při svých nákupech. Při nákupu nad 1500 Kč vám totiž přibalíme úžasné pohodlné tričko, které bude nejen stylovým doplňkem vašeho šatníku, ale zároveň vás potěší svou kvalitou a pohodlným střihem.

Toto triko je vyrobeno z příjemného a šetrného materiálu, který se hodí nejen do každodenního života, ale také na různé aktivity a výlety. Budete mít příležitost šířit krásu nejen přes vaši pleť, ale také přes váš oděv.

Nakupujte v našem eshopu Biorůže a kromě skvělých přírodních produktů si nyní můžete vychutnat také pohodlné nové tričko. Buďte zároveň součástí naší komunity. Vaše krása, spokojenost a sebevědomí se vyplatí – as novým tričkem od Bioruže budete zářit ještě víc.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost a vyberte si dnes své oblíbené přírodní produkty, abyste si zajistili nejen kvalitní péči o sebe, ale také stylový doplněk do vaší šatní sbírky. Těšíme se na vaše objednávky a věříme, že nové triko vám přinese radost a pohodlí.

Akce probíhá od 14.8.-20.8.2023 nebo do rozdání zásob.


Budeme rádi pokud se v našem tričku vyfotíte a označíte nás na instagramu @bioruze nebo v exkluzivní FB skupině, kde vybíráme každý měsíc testerky produktů z našeho portfolia.