Doprava zdarma nad 1500 Kč

Zapojte se a objevte krásu se značkou Luminous Rose

Zapojte se a objevte krásu se značkou Luminous Rose

V dnešním hektickém světě je péče o pleť a krásu víc než jen povrchní záležitostí. Stále více lidí si uvědomuje význam kvalitních produktů, které zvýrazní jejich přirozenou krásu a zároveň je pokožku chrání. A právě proto jsme se rozhodli přinést vám neodolatelnou příležitost vyzkoušet produkty Luminous Rose od značky Alteya Organics prostřednictvím naší aktuální akce – prostřednictvím našeho dotazníku.

Jak to funguje?

Je to snadné! Stačí otevřít náš dotazník na následujícím odkazu -> DOTAZNIK. Dotazník obsahuje dotazy týkající se vaší skin care rutiny, problémů a preferencí v rámci vaší péče o pleť. Vaše odpovědi nám pomohou při poznání vašich preferencí.

Proč byste se měli zapojit?

  • Péče: Na základě vyplnění dotazníku vám po ukončení poskytneme až dva vzorky produktů pro vaši péči o pleť.
  • Zkušenost se značkou Luminous Rose: Pokud jste dosud neměli příležitost vyzkoušet naše produkty, tato akce vám poskytne jedinečnou příležitost poznat kvalitu a účinnost značky Bioruza.
  • Bezplatné vzorky: Na základě odpovědí vybereme až 100 účastníků, kteří vyplnili dotazník. Vybraní účastníci obdrží zdarma vzorky produktů značky Luminous Rose (zvlhčující krém a pleťové mléko), aby si mohli užít prvotní zkušenost, aniž by museli okamžitě investovat peníze do celých produktů.

Důležité Informace:

  • Aktuální akce probíhá od 04.09.2023 do 01.10.2023.
  • Vzorky mají omezené množství, avšak každý, kdo se zapojí, od nás něco získá.
  • Naši odborníci na krásu jsou připraveni vám odpovědět k jakýmkoli otázkám týkajících se produktů na našem eshopu Biorůže. Stačí kontaktovat Lindu na info@bioruze.cz.

Jaké vzorky od nás dostanete?

Po ukončení dotazníku, vybereme až 100 z vás, které obdržíte od nás dokonce až dva vzorky prémiové kosmetiky. Konkrétně zašleme na adresu vzorek - pleťového mléka a zvlhčujícího krému na obličej.

Získat vzorky prostřednictvím našeho dotazníku je příležitostí pro všechny, kdo touží po kvalitní a personalizované péči o pleť. Využijte této jedinečné příležitosti a objevte produkty, které vám pomohou zvýraznit vaši přirozenou krásu. Nechte se inspirovat a začněte svou cestu ke zdravé a zářivé pokožce ještě dnes.