Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Vzorky jsou skvělým způsobem, jak mohou zákazníci vyzkoušet nové kosmetické produkty, aniž by se zavázali k nákupu v plné velikosti. Jako prodejce kosmetických produktů chápeme, že může být náročné vybrat si produkt, aniž byste jej nejprve vyzkoušeli, a proto našim zákazníkům nabízíme vzorky.

Věříme v kvalitu našich produktů a chceme, aby si je naši zákazníci zažili na vlastní kůži předtím, než se zaváží k nákupu v plné velikosti. Naše vzorky jsou navrženy tak, aby zákazníkům poskytly příležitost vyzkoušet různé produkty, odstíny a receptury a najít dokonalou shodu pro jejich typ pleti, tón a osobní preference.

Jsme hrdí na náš zákaznický servis a chceme zajistit, aby byli naši zákazníci s nákupem spokojeni. Poskytování vzorků s objednávkami je jedním ze způsobů, jak můžeme ukázat náš závazek ke spokojenosti zákazníků. Vzorky nejen pomáhají našim zákazníkům činit informovaná rozhodnutí o nákupu, ale také nám umožňují představit nové produkty a získat zpětnou vazbu od zákazníků. Jsme odhodláni poskytovat našim zákazníkům výjimečný zážitek z nakupování. Naše vzorky jsou jen jedním ze způsobů, kterými jdeme nad rámec toho, abychom zajistili spokojenost našich zákazníků s jejich nákupem.

Věříme, že naše vzorky mluví samy za sebe a že naši zákazníci budou milovat naše produkty stejně jako my. S nadšením poskytujeme našim zákazníkům vysoce kvalitní přírodní kosmetické produkty, které podtrhují jejich přirozenou krásu a řeší jejich problémy.

Zveme vás, abyste si vyzkoušeli naše vzorky kosmetiky a zažili rozdíl, který přírodní, kvalitní kosmetika dokáže udělat pro vaši pokožku. Děkujeme, že jste si vybrali náš eshop s kosmetikou a těšíme se, že vás brzy opět pečlivě zabalíme objednávku.

Jak získat vzorek?

Stačí, když u nás nakoupíte jakékoli produkty z našeho portfolia a vzorek k objednávce vám bude automaticky přibalen. Takto si můžete najít ve svém balíčku náhodný vzorek šamponu, denního pleťového krému, nočního pleťového krému, krému pro citlivou pleť nebo vzorek růžové organické vody.

V datu od 13.3-17.3.2023 pro prvních 200 zákazníků máme připravený 2ml vzorek čistícího pleťového mléka exkluzivní řady Bio Damascena od Alteya Organics.

Máte-li zájem o jiný vzorek, napište nám do poznámky o jaký typ vzorku máte zájem a my se vynasnažíme vyjít vám vstříc.