Vánoční tipy na dárky

05. 11. 2019

Kosmetika patří k nejčastějším dárkem pod stromeček. Proč je tomu tak? Kosmetika je najdostupnešia varianta Vánočního dárku s téměř nekonečnými možnostmi a pokud si ji můžeme objednat z pohodlí domova je to často volba číslo jedna. Vždyť přece kosmetiku používají všichni, malí, velcí a i naši domácí mazlíčci. Jak však dát kosmetikou najevo, že to nebyla koupě tzv. "Z nouze ctnost"?

Vánoční tipy pro muže

Při výběru dárku pro muže buďme optatrní, pokud máme blízký vztah a dobře se známe (například pokud kupujeme dárek pro otce) můžeme se inspirovat výživovými doplňky nebo produkty pro zlepšení růstu vlasů. Nový partner by sérum proti vypadávání vlasů mohl brát jako urážku a proto opatrně :) Pro partnera je vhodným dárkem luxusní set kosmetiky s parfémem nebo oblíbených produktů denní spotřeby.

PRO OTCE / STARÉHO OTCE

  • Collalloc - bioaktivní mořský kolagen pro správné fungování kloubů

PRO PARTNERA

Vánoční tipy pro ženy

Potěšit ženu kosmetikou se může zdát snadněji než potěšit muže. Ženy používají kosmetiku určitě častěji a ve větším množství než muži ale také dbají na její výběr mnohem více. Jakým kosmetickým dárkem tedy potěšit ženu? Pokud spolu žijete v jedné domácnosti můžete vsadit na jistotu, poohlédnout se v koupelně a koupit produkty, které již používá a pomalu jí docházejí. Nebo můžete vyzkoušet něco nového, například pokud používá krém na hydrataci v bio kvalitě, poohlédněte se po bio produktech s označením moisture nebo Hydratation. Na suchou pleť hledejte výrobky s označením nourishing, pro zralou pleť s označením anti-age nebo Ageless.

Pokud si netroufáte na pleťovou kosmetiku vyzkoušejte tělovou péči, každá žena ráda zkouší nové věci a proto dárkovým balíčkem určitě nic nezkazíte. Při parfémech vybírejte opatrně, pro výběr té správné vůně musíte znát vkus a typ osobnosti. Pokud žena miluje vůně růží poohlédněte se parfumoch s obsahem růžového oleje. Pro milovnice svěžích vůní vybírejte ty s obsahem citrusů nebo jemných květin.

PRO MAMU / STAROU MAMU

  • Růžový olej v Bio kvalitě Alteya Organics - 100% čistý růžový olej omlazuje, vyživuje a hydratuje celé tělo, má pozitivní terapetutické účinky a lze jej použít do krémů, aroma lamp, koupele a tělové kosmetiky - růžový olej je skutečným tekutým zlatem Bulharska

PRO PARTNERKU

  • Venira - komplexní péče o pleť, nehty a vlasy

Pokud potřebujete poradit nebo zjistit Více informací o produktech neváhejte nás kontaktovat emailem admin@bioruze.cz nebo telefonicky +420 792 578 253 rádi Vám poradíme!

Aktuality