Nobilis Tilia - Láska na první a každý další dotyk

18. 06. 2020

S vášní, jakou se věnují zdokonalování produktů a celkové harmonizaci života patří mezi průkopníky na českém trhu od roku 1994. Latinský název značky znamená Krásná Lípa, čímž zložili poklonu městu (Krásná Lípa), pod jehož správu dodnes spadají, přestože se sídlo přesunulo do Vlčí Hory v národním parku České Švýcarsko.

Zde zrealizovala Nobilis Tilia svůj sen o oáze klidu. Návštěvnícke centrum spřístupnilo veřejnosti prodejnu a čajovnu v prostorách bývalé vesnické školy. Postupně vzniklo centrum aromaterapie jako místo zasvěcené relaxacii, vůním, rostlinám a vzdelavání.

Základem kosmetiky Nobilis Tilia je vůňe a blahodární účinky čistě přírodních éterických olejů. Využíva jejich léčební účinky na udržení nebo zlepšení zdraví. Upozorňují na prvotřídní ověřený přírodní původ čímž se maximalizuje účinnost bioaktívných látek.

Sympatický je i minimální ekologicky dopad značky na životní prostredí. Neustálými inovacemi se usilují o maximálně šetrný přístup k přírode a samozřejmě netestují kosmetiku ani suroviny na zvířatech.

Veganská kosmetika

Etické chování k přírodě i lidem je základní hodnotou Nobilis Tilia. Usilujou se o maximální šetrné zpracování přírodních materiálů, snižují dopad výroby a odmítají živočíšní suroviny, pre jejichž získaní by museli zvířatá zemřít. Jedineční účinky některých přírodních látek jednoduše nelze nahradit, proto v některých výrobcich používajú vybrané včelí produkty.

Nobilis Tilia přitahuje lidi s podobným nastavením. Nadšenci přírodní kosmetiky věrí, že na jejich kvalitě produktů znát vášeň a láskyplnou péči, se kterou se věnují výrobkům od nákupu surovin až po prodej.

U nás v nabídce nyní nájdete například i uklidňujíci avokádovou masku. Připojujeme pár důvodů, proč si ji zamilovat :)

  • díky lecitínu a aloe vera intenzívně hydratuje

  • působením avokádového oleje regeneruje do hloubky a zvláčňuje ju

  • vďaka levanduli a bisabololu zklidňuje plet a zmírňuje podráždění

  • je vhodná pro suchou, citlivou aj unavenou pleť