Doprava zdarma nad 950 czk

Skutečně kvalitní medicinální houby pomáhají při léčbě rakoviny, autoimunitních onemocnění, cukrovce, chronických zánětech, hypertenzi, psychických a mnoha jiných problémech. MycoMedicu využívá množství lékařů, mykoterapeutů a také praktici tradiční čínské medicíny.

Jelikož medicinální houby se používají při léčbě řady závažných onemocnění, je mimořádně důležité zvolit kvalitní preparát z poctivých surovin so správnym poměrem účinných látek. Množství firem se předhání ve snižování cen zásahy do procesů, složení nebo spolupracuje s neprověřenými pěstiteli. Výsledkem je snížená účinnost produktu.

Účinné produkty jsou bezpečné a kvalitní na základě spolupráce s dodávateli houbové suroviny nejvyšší možné kvality. Kultivují se v čínskych provinciích s prakticky nedotčenou přírodou. Neobsahují pesticídy, plísně, těžké kovy a ani nebezpečné mikroorganizmy pro naše tělo. Houbová surovina je testována v nezávislem německém laboratoři AGROLAB. Finální výroba MycoMedica probíha pod nejpřísnějším hygienickým dozorem v České republice.

Lidské tělo není schopno stravit chinin (obal houbových buněk), protože nemá všechny potřebné enzymy. Abychom vytěžili co nejvíce účinných látek, je nutné houby zpracovat, tak aby se obal narušil. Nejoptimálnejší metodou je extrakce.

Hlavními, ale určitě ne jedinými účinnými látkami medicinálnich houb jsou polysacharidy. Narozdíl od houbového prášku, který obsahuje maximálně 3% polysacharidů, v extraktech MycoMedica jejich nalezněte 30-50%. Na trhu se objevují i extrakty s jejich vyšším obsahem, ale ten nezaručuje vyšší efekt. Poměr účinních látek v každé houbě tvoří její jedinečnost a udáva její zdravotní benefity. Zvyšování podílu sacharidů na úkor jiných prospěšných látek zcela mění podstatu dané houby.

Dlouholetá praxe ukázala, že optimální podíl polysacharidů je na hranici 30%. Tento názor potvrdilo množství lekárů a praktiků tradiční čínské medicíny. MycoMedica je nejvýznamnější východoevropsky výrobce produktů z medicinálních hub.

Kvalitní medicinální houby mohou pomoci i vám. :)