Doprava zdarma nad 950 czk

Jedinečný produkt na trhu

Wooden Spoon zimní kafrový krém obsahuje přírodní kafr, krystaly máty (mentol) a šesť esenciálních olejů známých pro jejich mocné protivírové a protizánétlivé vlastnosti: čajovník, zázvor, rozmarýn, levandule, tymián a eukalyptus.

Aplikuje se večer v hojném množství na záda, hruď a nohy hloubkovou masáží. Následně si obléknete teplou vrstvu oblečení, abyste udržovali teplo po masáži nejdéle jak to půjde. Nejlepší je ho kombinovat s šálkem aromatického čaje k vyvolání pocení. Je to perfektní řešení po lyžovaní, snežních válkach nebo po úspešnem ignorování pravidla neskákat do louží. :D

Jedinečná směs s vysokým obsahem kafru

  • Kafr je přírodní produkt nacházející se v dřevě kafrovníka lekářského. Po stáročí se používa pro jeho antiseptické, protizánétlivé a protivirové vlastnosti. Má hřejivé účinky a specifickou vůňu, která pomáha při uvolňování ucpaného nosu. Dnes sa nachází kafr hlavně v syntetické formě. Wooden Spoon používa přírodní, potravinářsky kafr nejlepší kvality v Europě.

  • Mátové krystaly, známější jako mentol, jsou odvozeny z éterických olejů z několika druhů máty. Mají relaxační účinek na bolest a napětí svalů. Mají současně lehce chladivý i hřejivý účinek.

  • Čajovníkový esenciální olej – má specifické aroma. Vysoce cenéný přírodní elixír poe jeho antibakteriální, antivírusové, protiplísňové a imunitu podporujúce vlastnosti.

  • Zázvorový esenciální olej – specifické pálivé aroma. Uvoľňuje svaly, posiluje imunitní systém, má baktericíiní účinky.

  • Rozmarýnový esenciální olej – má silné antibakteriální účinky.

  • Tymiánový esenciální olej – jemné bylinkové aroma. Stáletí je známý pro svůj blahodárný účinek na horní a dolní dýchací cesty. Zklidňuje kašel.

  • Eukalyptový esenciálnyíolej – silný antiseptický a antivírový účinek. Velmi účinný při rýmě a kašli.

Poznámka: Kvůli vysokému obsahu esenciálních olejů, vždy proveďte test na toleranci. Použijte malé množství na vnitřní stranu zápěstí. V případě nějakých zarudnutí nebo alergií nepoužívejte. Použití na dětech pod 6 let konzultujte s lékářem.

Wooden Spoon - Hřejivé objetí přírodního kafru a esenciálních olejů počas chladných zimních měsíců.