HOLIKA HOLIKA

20. 10. 2020

I vy si kladenou otázku, proč je Korejská kosmetika ve světě tak populární?

Prvním důvodem je, že korejské ženy dbají o svou pleť více než leckterý jiný národ. Populárními zákroky v Koreji jsou zejména plastické operace (prý každá pátá Korejka má za sebou zákrok u plastického chirurga), bělení pleti a důkladné čištění. Pleť má vypadat svěže a mladistvě i bez použitia make-upu. Právě posedlost Korejek po bezchybném vzhledu vytvořila na trhu první BB krém - produkt, který splní hydratační vlastnosti krému a pleť zjedotí bez zbytečného zatížení. Ve světě získal velkou oblibu a na trh se začali dostávat další Korejka ovsedčené produkty a značky. Vždyť, kdo by netoužil mít porcelánovou pleť bez jediné chybičky :)

Dalším důvodem je, že korejské ženy by neriskovali poškození pleti a rozhodně by neinvestovali do něčeho co nefunguje a proto kosmetika z Koreji je považována za účinnou a bezpečnou (i zde se mohou najít podvodníci-třeba nakupovat kosmetiku od ověřeného preajcu).

Abychom se o účincích korejského kosmetiky přesvědčili na vlastní kůži vyzkoušeli jsme značku Holika Holika. Její skvělé hydratační aloe vera gely jste možná u nás našli už v létě a pro velký zájem jsme se rozhodli sortiment rozšířit. Kromě řady Aloe Vera, najdete u nás plátěné masky, pleťové séra a šťavnatý hydratační melounový gel.

Holika Holika