Co se skrýva ve fialových flakónech značky Renovality?

20. 02. 2020

Tato česká rodinná značka produkuje přírodní kosmětiku. Přimárne sa
zaměřuje na distribuci lehkovstrebatelných lisovaných olejčeků z pečlivě vybíraných rostlin. Nakolik se pyší přivlastkem přírodní kosmětika, v jejich produktech absentuje syntetika, farbivá a konzervanty. Poznávacím znaměním značky je fialovej flakónik.

Proč Renovality svolili právě fialové sklo?

Všechny rostlinné buňky potřebují k rostu světlo, pokud však rostlina dosáhne dospělosť, vlyv světla se mění na negatívni a urýchľuje proces rozpadu buňek. Právě Miron fialové sklo, dokonalý obalový materiál, filtruje teměř celé farební spektrum a tak prodlužuje životnost a účinnost produktů.

Produkty:

V posledním článku na blogu sme si představili sérum s kyselinou hyalurónovou, zázrak na pevnú a hydratovanú pleť (víc se dočítate tady). A kvalitama za ním nezaostávají ani další produkty z línie Renovality:

  • Odličovací sérum (dostupné tady)

Vhodné na všechny typy pleti. Použití: Nastříkame na tvář nebo tampónik, odstranime nečistoty a make-up krúživými pohybmi a následne vlhkou a hlavně čistou žinkou zmyjeme zbytky.

  • Moringový olej lisovaný za studena (dostupný tady)

Vhodný je primárně na suchou nejednotní pleť, napomáha dosáhnutí rovnoměrnejší pigmentace a taky pri problematickej pleti. Zároveň ho umýte využit i jako šikovného bojovníka s lupama nebo lámavostí vlasů.

  • Argánový olej lisovaný za studena (dostupný tady)

Pomáha všem typům pleti s redukci vrásek a hydrataci. Zachraňuje suché vlasy bez vitality. TIP: Olej vetřete do vlasů, zabalte do ručníka a nechte působiť alespoň 10-15 min. , následně vlasy dobře umýte a opláchnete. Po zábalu zostanú vlasy zregenerovanejší, jemnejší a živší. :)

Aktuality