11. 09. 2019

Všichni toužíme po krásném bílém úsměvu, ale zříct se kávy, čajů, barevného ovoce, kouření nebo pití červeného vína je obtížné a někdy až nemožné. Zajištění mytí zubů po každém jídle je také náročné a proto se nám na zubech usazuje povlak a barevné pigmenty.

Každodenním mytím zubů se nám podaří odstranit povlak avšak barevných pigmentů se zbavit nemusíme. Rovněž ani domácí pokusy o bělení zubů sodou nebo citronovou šťávou se nedoporučuje protože může dojít k poškození zubní skloviny.

Svým zoubkem se určitě zavděčíte pravidelnou návštěvou u dentálního hygienika, odstraní Vám zubní kámen a vyčistí nánosy pigementov a zubního plaku. Zoubky budou bělejší a hladší a nečistoty budou méně usazovat, ale co dělat v době mezi návštěvami dentálního hygienika ?:

  • Pravidelně a důkladně mýt zuby (minimálně 2x za den),
  • používat kartáček s rovně zkosenými štětinami,
  • zuby si mýt kvalitními zubními pastami bez obsahu cukrů a abrazivních částeček,
  • 2-3x týdně použít k čištění bělicí prášek s obsahem aktivního uhlí,
  • po konzumaci barevných jídel nebo nápojů umýt zuby a pokud nemáme tuhle možnost alespoň vypláchnout ústa čistou vodou.

Náš tip:

Pro udržení přirozeně bílých zubů doporučujeme vyzkoušet zubní pastu s aktivním uhlím. Aktivní uhlí má vysokou absorpční schopnost, odstraňuje povlak bez poškození zuby skloviny a udržuje zuby bílé a krásné. Vyzkoušejte zubní pastu Nordics aktivní uhlí + matcha nyní ji nakoupíte se slevou a nebo polárni noc od Natura Siberica

Pokud upřednostňujete balení ve skle máme něco i pro Vás :) Bělící zubní pastu Ben & Anna ve skle

Slevy naleznete ZDE

 

Aktuality