DODATEČNÁ SLEVA s kódem | DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Hrotlife - Určeno pro - pro dospělé

Představujeme projekt Hrotlife.

V klasické medicíně často postrádá komplexní vnímání problémů a člověk se ocitne v nekonečném koloběhu běhání po doktorech. Lidé (mladí i staří), kteří podcenili prevenci v oblasti zdraví, a chtě nechtě se ocitli ve slepé uličce.

Projekt Hrotlife je inspirován vysokohorskou přírodou, kde se všechno živé musí adaptovat na drsné podmínky, aby přežilo. Stresující život ve městech nás sice neohrožuje přímo na životě, ale nepříznivě ovlivňuje naše zdraví. Pokud budeme slepí k signálům našeho těla, snadno se můžeme ocitnout v situaci, ze které nalézt východisko už bude náročné. Adaptogeny a houby jsou jednoznačnou cestou jak svůj organismus posílit v boji se stresem a nástrahami „rychlého“ životního stylu.

Nabízíme nový koncept doplňků, které se u nás zatím objevují jen sporadicky. Chceme tyto přírodní adaptogeny představit i Vám, abyste mohli objevit v sobě nepoznané.

Naleznete u nás jen tu nejvyšší kvalitu doplňků. Jsme v úzkém kontaktu s výrobci a pravidelně testujeme veškeré výrobky, které prodáváme. Vybíráme si kvalitní dodavatele a produkty z biodynamického zemědělství, nebo divokou, avšak udržitelnou sklizeň přímo v lesích.

Jejich výrobky najdete hlavně v těchto kategoriích:

Doplňky stravy

Na vaše dotazy odpoví Linda

Pracovní dny 7:30 - 16:00
Rychlý kontakt
Zobrazit filtry