DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

TEREZIA

Základem každého našeho výrobku je kvalitní surovina. Protože vyrábíme doplňky stravy, které mají skutečně co nabídnout a pomáhají lidskému organismu, je surovina logicky tím nejdůležitějším, čemu věnujeme maximální péči. Každá přírodní surovina, kterou pro naše produkty používáme, pochází od dlouhodobě prověřených dodavatelů z České republiky, zemí EU nebo Sibiře.

V našich doplňcích stravy najdete vždy celou houbu se zachováním všech látek, které obsahuje, v optimálním poměru pro lidský organismus. Opačným přístupem je extrakce. Co se děje při extrakci? Ta zajistí, že se z houby získá pouze jedna látka (např. betaglukan) a ostatní se zbytečně ztratí. Například naše 100% sušená hlíva ústřičná obsahuje nejen betaglukany, ale také lovastatin, houbovou vlákninu, vitaminy B, D, C a K, stopové prvky (měď, selen a jód) a další, jejichž účinky se vzájemně podporují. Při extrakci bychom zákazníky o tyto cenné látky připravili.

Všechny naše doplňky stravy mají Certifikát o zdravotní bezpečnosti, který vydává Státní zdravotní ústav v Praze. Tento certifikát sice není podmínkou pro to, abychom mohli uvést výrobek na trh, ale pro nás je samozřejmým přístupem získat potvrzení od nezávislé renomované instituce, že naše výrobky jsou bezpečné.

Zobrazit filtry
Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.