Doprava zdarma nad 1500 Kč

ROYAL ROSE

NOVÁ DEFINICE KRÁSY - ROYAL ROSE

ROYAL ROSE je kosmetická řada, která spojuje a upevňuje své jméno na základě jedinečných vlastností bulharského růžového a arganového oleje.

Když vezmete do ruky lahvičku růžového oleje, získáte skutečně vzácný kousek čisté přírody. Právě to inspirovalo, inspiruje a bude inspirovat tvůrce kosmetických produktů k používání růžového oleje jako záruky krásy. ROYAL ROSE je kosmetická řada kombinující jedinečné vlastnosti bulharského růžového oleje a arganového oleje. Bulharský růžový olej se svými silnými protizánětlivými, antibakteriálními a regeneračními vlastnostmi je ideálním přípravkem pro výživu, zjemnění a regeneraci pokožky a zpomalení procesu stárnutí. Olej získávaný z jader arganovníku, stromu života, je již dlouho celosvětově uznávaným fenoménem ve světě produktů pro zdraví a krásu. Je lehký a vzdušný, zjemňuje pokožku, snižuje výskyt vrásek, odstraňuje nedokonalosti pleti.

Kosmetická řada ROYAL ROSE s nádhernou texturou a jemnou vůní spojuje účinnost s každodenním potěšením z používání výrobků.

Zobrazit filtry