Doprava ZDARMA nad 950Kč | DAREK10 - slevový kupón 10% na dárkové sety

Růže je považována za královnu květin. Je nejen pastvou pro oči, ale má také léčebné účinky. Její původ je opředen mnoha legendami. Prokazatelně se růže pěstovaly již ve starověkém Egyptě, a následně vojska Alexandra Makedonského přivezla růže z Egypta a Persie i na území dnešního Bulharska. Pod vlivem jedinečných klimatických podmínek zde postupně vznikl výrazně odlišný druh olejnatých růží „ROSA DAMASCENA“. Růžový olej (rose oil) a růžová voda (rose water) jsou přírodní produkty, které se získávají destilací olejnaté růže „ROSA DAMASCENA“, která se nazývá „královna květin“. Obsahuje kolem 300 různých cenných složek, které mají jedinečný vliv na lidský organizmus. Mají výrazné antibakteriální a protizánětlivé účinky. Se svým hydratačním a tonizujícím účinkem jsou ideálním prostředkem pro čištění, zjemnění a hydrataci pleti, ale i celé pokožky. Účinné složky zároveň regenerují poškozené tkáně a zpomalují proces stárnutí. Vůně růžového oleje pomáhá překonávat stres, deprese a je zároveň silným afrodiziakem. Růžový olej se používá v parfémech a kosmetice mnoha světoznámých značek.

Bulharská růže „ROSA DAMASCENA“ az ní získávaná růžová voda a růžový olej, který je jedním z nejvzácnějších přírodních éterických olejů, jsou základem této jedinečné bulharské přírodní kosmetiky. Růžová voda je vodní destilát z čerstvých lupenů růže damascénské, která se pro své výrazné antibakteriální účinky nemusí stabilizovat žádnými konzervačními látkami. Bulharsko patří mezi největší producenty růžového oleje na světě, který se používá při přípravě prakticky všech světoznámých parfémů. Jeho vysokou kvalitu určuje jedinečné mikroklima, složení půdy a ekologická čistota regionu v Údolí růží u Kazanlaku. Růžový olej se tak stal tekutým zlatem Bulharska a činí skvělé jméno zemi po celém světě.

Výrobky přírodní růžové kosmetiky

  • čistí a osvěžují pokožku,
  • podporují její hydrolipidovou rovnováhu,
  • stimulují regeneraci buněk,
  • uklidňují, léčí a odstraňují zánětlivé procesy,
  • mají antioxidační efekt,
  • zpomalují proces stárnutí pleti a tvorby vrásek.

Všechny tyto výrobky jsou charakteristické nádhernou smyslnou vůní bulharské růže „ROSA DAMASCENA“. Kosmetiku vyrábí společnost BIOFRESH Cosmetics z města Plovdiv, z Bulharska, která má dlouholetou tradici v její výrobě. Série kosmetických produktů pod názvem Rose of Bulgaria z firmy Biofresh je celá vyráběna na bázi přírodní růžové vody. Růžová voda kontroluje rovnováhu tvorby kožního mazu, je univerzálním kosmetickým prostředkem vhodným pro všechny typy pletí, zvláště pro suchou a citlivou pleť. Hydratuje a udržuje rovnováhu pH suché a citlivé pokožky.

Působí komplexně:

  • tonizuje,
  • osvěžuje,
  • vyživuje a zvlhčuje každý typ pokožky.
  • zklidňuje podrážděnou, alergickou pokožku a účinně působí na problematickou pokožku s výskytem akné (vyrážek).


Kosmetické výrobky NEJSOU TESTOVANÉ na ZVÍŘATACH, jsou BEZ PARABENŮ.

Zobrazit filtry