DOBRAVA ZDARMA nad 1500Kč

ProViotic

ProViotic veganské probiotikum 

ProViotic je jedinečný tím, že probiotika v něm obsažená jsou izolována z květů sněženky, pěstované v organické zeleninové šťávě, produkt neobsahuje laktózu a je 100% veganský.

Klíčové výhody:

 • 100% vegan a bio
 • Izolovaný Lactobacillus bulgaricus v zeleninové šťáve
 • USDA certfikátem (bio certifikát vydaný USA FDA)
 • bez GMO
 • bez alergénů

  ProViotic obsahuje Lactobacillus bulgaricus, který je izolován v zeleninové šťávě (spirulina, mrkvový extrakt a rajčatový extrakt).

  Lactobacillus bulgaricus GLB 44, který ProViotic obsahuje, je izolován ze sněženek rostoucích v Bulharsku, kde probíhá i kompletní výroba probiotika. 

  Co je Lactobacillus Bulgaricus?

  Je to lactobacil, který je izolován z rostlin. Poprvé byl popsán v roce 1905, ale teprve v roce 2014 byl poprvé izolován a zpracován do kapslí a tablet a mohl být distribuován z Bulharska do zbytku světa. Lactobacillus bulgaricus je izolován z okvětních lístků sněženky, a proto je proto je mezi ostatními lactobacily jedinečný. Lactobacillus bulgaricus v přípravku ProViotic je kmen GLB 44.

  V čem je vyjímečný a proč si myslíme že je to nejefektivnější kmen mezi Lactobacily?

  Lactobacillus bulgaricus je jedním z více než 200 publikovaných kmenů v genomovém komplexu Lactobacillus, který má jeden z největších účinků na naši mikrobiotu. Lactobacillus bugaricus produkuje D(-) kyselinu mléčnou, která má zásadní protirakovinný účinek, chrání před různými druhy záření a má antioxidační účinek. Je to největší probiotická bakterie co do velikosti a díky procesu kolonizace ve střevech zabraňuje množení patogenů (mikrobů způsobujících onemocnění). Studie italského vědce Bianchiho (1999) ukazují, že ve srovnání s ostatními probiotickými bakteriemi je Lactobacillus bulgaricus nejlépe schopen přilnout ke stěně tlustého střeva a poté se velmi rychle množit. Tato vlastnost jej předurčuje k silnějším terapeutickým a antitoxickým účinkům ve srovnání s jinými probiotickými bakteriemi. Jakmile se Lactobacillus bulgaricus dostane do lidského těla, stimuluje růst a množení dalších probiotických bakterií, které se nacházejí v trávicím traktu, jako jsou L. Acidophilus, L. Lactis, bifidobakterie a další.

  Klinické testy spojené s ProViotic ve světě.

  ProViotic Genesis Laboratories Organic Certificate.pdf

  Harvard Medical School Summary Report.pdf

  L. bulgaricus - Harvard Medical School.pdf

  Klinické testy provádí Hardvard medical school v USA.

  Zobrazit filtry