DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Organyc

Pokud hledáte výrobky, které podporují přirozené zdraví žen a dětí a které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí, protože většina z nich je plně rozložitelná a kompostovatelná, pak jste tady správně.

Značka Organyc je první kompletní hygienická řada pro ženy a děti vyrobená ze 100% organické bavlny.  

Co to znamená?

Pěstování organické bavlny je mnohem šetrnější k životnímu prostředí a udržitelnější než produkce konvenční bavlny.

Bavlna má přirozenou schopnost vysoce absorbovat vlhkost, je kompatibilní s pH pokožky, je měkká a umožňuje pokožce dýchat a udržovat se ve zdravém a přirozeném stavu. Díky tomu nedochází k nepříjemným pocitům podráždění, svědění a nadměrné vlhkosti, které jsou běžné při používání výrobků ze syntetických materiálů a plastu.

Výrobky Organyc jsou dotažené od začátku do konce. Zakládají si na vysoké kvalitě. Na všech úrovních jejich výroby je kladen důraz na udržitelnost. Od výrobců, přes zpracování ve vlastních továrnách až po okamžik, kdy si je přinesete domů.

Klinicky testováno

Každá žena jistě zažila nepříjemný pocit podrážděné nebo svědící pokožky při používání běžných menstruačních vložek. Není divu. Jejich používání brání přirozenému dýchání pokožky, čímž se zvyšuje vlhkost. A složení absorpčních filtrů je jen další chemickou skládkou, která přirozenému zdraví neprospívá. Nemluvě o ekologické stopě, kterou zanechává jejich výroba a následná likvidace.

 Klinická studie jasně prokázala, že u 90 % žen došlo ke zlepšení nebo úplnému odstranění problémů s citlivou a podrážděnou pokožkou již po jednom měsíci používání toaletních potřeb z organické bavlny Organyc. Rozhodně se tedy vyplatí používat kvalitní výrobky Organyc, které podporují přirozenost.

Kompletní řada Organyc myslí i na další hygienické a kosmetické pomůcky a také na naše milované děti. Dětské vlhčené ubrousky jsou pro dětskou pokožku opravdovým pohlazením. Dalším skvělým pomocníkem jsou speciálně vyvinuté poporodní vložky. Jsou mimořádně savé, měkké a prodyšné a zaslouží si je každá maminka. Doporučují se také při gynekologických potížích, po operacích a při extrémně silném krvácení.

Pro intimní péči najdete v řadě Organyc gel pro intimní hygienu, který díky velmi promyšlenému a citlivému složení pečuje o ta nejcitlivější místa. Jeho velkorysé balení o objemu 250 ml zároveň vydrží několik týdnů.

Na cestách nebo pro rychlé použití jistě oceníte další z řady vlhčených ubrousků. Dámské vlhčené ubrousky se vejdou do každé kabelky a pleťové vlhčené ubrousky pak pro rychlé odlíčení či přelíčení během dne.

Organyc potěší každou ženu, která respektuje své tělo a jeho přirozené potřeby.

Zobrazit filtry
Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.