Doprava ZDARMA nad 270 CZK | Kód: BFCZ -5%na objednávku

Botanická péče s pečlivě vybranými přírodními aktivními látkami vhodná pro celou rodinu.

Klorane o Vás pečuje již více než 50 let. Stejně dlouho pečuje i o přírodu a chrání její bohatství. Pan Pierre Fabre založil stejnojmenné laboratoře Laboratoires Pierre Fabre v roce 1962. Mladý lékárník propojením svých znalostí v oblasti chemie a botaniky vytvořil vizi nové kosmetické značky, která se o několik let později zrodí pod jménem KLORANE.

Lépe pěstovat

100% kultur našich rostlinných aktivních látek nemá žádný negativní dopad na obnovu samotné rostliny. Abychom zašli v ochraně rostlin a jejich ekosystému ještě dál, upřednostňujeme organické zemědělství nebo alternativní metody s nižším dopadem na životní prostředí (bez hnojiv a pesticidů).

Lépe chránit a respektovat přírodní zdroje

Naše nadace Klorane Botanical Foundation vyvinula pro vyšší ochranu přírodních zdrojů celosvětové programy na záchranu biodiverzity a ekosystémů. V Senegalu jsme během 7 let vysadili 70 000 datlovníků pouštních v rámci projektu Velká zelená zeď, který má za cíl bránit rozšiřování pouště.

Výzkum a inovace

Naši odbornící na botaniku neustále hledají inovace, které by vyzdvihly účinky rostlin na vlasy a vlasovou pokožku. 13 našich rostlinných aktivních látek je exkluzivních a jejich účinnost je prokázána lékárníky a dermatology. Naším závazkem je nabízet čím dál tím více přírodní složení našich přípravků. Od roku 2019 každý nově uvedený přípravek péče bez oplachování obsahuje minimálně 95 % přírodních složek.

Bezpečnost a traceabilita

Naši odbornící na botaniku zkoumají rostlinnou říši, aby vybrali nejvhodnější druhy rostlin. Zároveň zaručují přísnou farmaceutickou kontrolu od jejich pěstování až po extrakci a výrobu finálního produktu na území Francie.

Transparentnost

Složení našich přípravků je uvedeno na obalech tak, jak si to žádají předpisy. Abychom zašli ještě dál, vysvětlujeme podrobněji, jaké aktivní látky používáme.

Zobrazit filtry