DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Klorane

Botanická péče založená na pečlivě vybraných přírodních účinných látkách, vhodná pro celou rodinu.

Klorane o vás pečuje již více než 50 let. Stejně tak dlouho pečuje i o přírodu a chrání její bohatství. Pan Pierre Fabre založil stejnojmennou společnost Laboratoires Pierre Fabre v roce 1962. Tento mladý lékárník spojil své znalosti chemie a botaniky a vytvořil vizi nové kosmetické značky, která se o několik let později zrodila pod názvem KLORANE.

Lepší pěstování

100 % našich aktivních rostlinných kultur nemá žádný negativní vliv na regeneraci samotné rostliny. Abychom šli v ochraně rostlin a jejich ekosystémů ještě dál, upřednostňujeme ekologické zemědělství nebo alternativní metody s menším dopadem na životní prostředí (bez hnojiv a pesticidů).

Lepší ochrana a respekt k přírodním zdrojům

Naše botanická nadace Klorane Botanical Foundation vyvinula programy na ochranu biologické rozmanitosti a ekosystémů, aby se lépe zachovaly přírodní zdroje po celém světě. V Senegalu jsme v rámci projektu Velká zelená zeď vysadili během sedmi let  70 000 pouštních datlových palem. Cílem tohoto projektu je zabránit rozšiřování pouští.

Výzkum a inovace

Naši botaničtí odborníci neustále hledají inovace, jak posílit účinky rostlin na vlasy a pokožku hlavy. Našich 13 účinných rostlinných složek je unikátních a jejich účinnost byla prokázána lékárníky a dermatology. Naším závazkem je nabízet v našich produktech stále více přírodních složek. Od roku 2019 budou všechny nově uvedené neoplachové přípravky obsahovat minimálně 95 % složek přírodního původu.

Bezpečnost a sledovatelnost

Naši odbornící na botaniku studují rostlinnou říši, aby vybrali nejvhodnější druhy rostlin. Zároveň zaručují přísnou farmaceutickou kontrolu od jejich pěstování až po extrakci a výrobu finálního produktu na území Francie.

Transparentnost

Složení našich výrobků je uvedeno na obalu v souladu s předpisy. Dále podrobněji vysvětlujeme, které účinné látky používáme.