Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Síla a vlastnosti přírodního růžového oleje ukrytého v lupenech nezpochybnitelné královny květin - bulharské růže - jsou známé již od starověku. Po staletí se růžový olej používá k ošetření, harmonii, romantiku a potěšení. Pro své zázračné působení na lidský organismus je tento vzácný olej široce používán v kosmetice, parfumerii, farmacii a své čestné místo má také v kulinářství.

Bio Fresh Ltd. věří ve dvojí sílu krásné pleti – sílu, která pramení ve spokojenosti s tím, že se vám líbí váš odraz v zrcadle, a sílu z pocitu pohodlí vaší pokožky. Vzhled pokožky je odrazem života, který vedeme. Na její stav ovlivňuje řada faktorů – dědičnost, toxiny, environmentální stres, výživa, hormonální a metabolické změny. Kombinace těchto faktorů vede ke kumulativním změnám ve struktuře, funkci a vzhledu.

Nutrikosmetické produkty jsou produkty pro zdraví;

  • užívají se vnitřně
  • obsahují kombinaci cílených živin
  • působí preventivně, léčivě a zkrášlující na pokožku, vlasy a nehty


Moderním a zodpovědným přístupem je kombinace nutrikosmetiky (užívané vnitřně) s tradiční kosmetikou (aplikovanou lokálně) pro dosažení celkového a efektivního zkrášlujícího účinku. Bulharská růže Damascena je vzácná – růžový olej je jedním z nejcennějších esenciálních olejů, který nám dodává vůni, klid a čistotu.

Na výrobu jediné kapky se musí zpracovat tisíce květin. Jedinečné vlastnosti růžového oleje a růžové vody, známé již od starověku, se úspěšně využívají při výrobě kosmetiky a léčiv, v potravinářství a nutrikosmetice.

Při perorálním podání růžové produkty tonizují tělo, stimulují imunitní systém a příznivě působí na kůži. Inovativní využití parfemace představuje jídlo s obsahem růžového oleje – vonné molekuly přijaté vnitřně se uvolňují přes pokožku.

Zobrazit filtry