DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Bulharské delikatesy

Síla a vlastnosti přírodního růžového oleje ukrytého v okvětních lístcích nesporné královny květin - bulharské růže - jsou známé již od starověku. Po staletí se růžový olej používal k léčbě, harmonizaci, romantice a potěšení. Pro své zázračné účinky na lidský organismus se tento vzácný olej hojně používá v kosmetice, parfumerii, farmacii a své čestné místo má i v kulinářství.

Společnost Bio Fresh Sp. věří ve dvojí sílu krásné pleti - sílu, která pramení z uspokojení, že se vám líbí váš odraz v zrcadle, a sílu, která pramení z toho, že se ve vlastní kůži cítíte dobře. Vzhled naší pokožky je odrazem života, který vedeme. Její stav ovlivňuje mnoho faktorů - dědičnost, toxiny, stres z prostředí, výživa, hormonální a metabolické změny. Kombinace těchto faktorů vede ke kumulativním změnám struktury, funkce a vzhledu.

Nutrikosmetické produkty jsou produkty pro zdraví;

  • užívají se vnitřně
  • obsahují kombinaci cílených živin
  • mají preventivní, léčebný a zkrášlující účinek na pokožku, vlasy a nehty.

Moderní a zodpovědný přístup spočívá v kombinaci nutrikosmetiky (užívané vnitřně) s tradiční kosmetikou (aplikovanou lokálně), aby se dosáhlo celkového a účinného zkrášlujícího účinku. Bulharská damascénská růže je vzácná - růžový olej je jedním z nejcennějších esenciálních olejů, který nám dodává vůni, klid a čistotu.

K získání jediné kapky se musí zpracovat tisíce květů. Jedinečné vlastnosti růžového oleje a růžové vody, známé již od starověku, se úspěšně využívají při výrobě kosmetiky a léčiv, v potravinářském průmyslu a nutrikosmetice.

Při perorálním užívání růžové produkty tonizují organismus, stimulují imunitní systém a příznivě působí na pokožku. Inovativní využití parfemace představují potraviny obsahující růžový olej - molekuly vůně přijaté vnitřně se uvolňují přes pokožku.

Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.