DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Biorůže

Biorůže

V roce 2022 jsme také pod naší značkou Biorůže začali nabízet suroviny pro vlastní výrobu domácí kosmetiky, aromaterapii i maloobchodně. V našem rozšířeném sortimentu najdete nyní sypané byliny a koření, obaly na kosmetiku a pro aromaterapii a brzy i hydroláty ve větších baleních. 

V naší nové nabídce najdete různé druhy sypaných bylin a koření, které mohou být využity při vaření, v bylinných čajích a léčivých prostředcích i jako hlavní složky při vlastní výrobě kosmetických produktů či pro aromaterapii. Tyto suroviny jsou pečlivě vybrány a zpracovány, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a čerstvosti, což je pro nás klíčové.

Pro ty, kteří si rádi vytvářejí vlastní kosmetické produkty, jsme připravili také široký výběr obalů, které lze využít pro estetické a praktické balení vašich výrobků. Chceme, aby naši zákazníci měli možnost nejen si vytvořit kvalitní produkty, ale také je prezentovat atraktivním způsobem.

Celkově jsme tedy zahájili novou éru v naší činnosti, kde se zaměřujeme nejen na připravené produkty, ale i na nabídku surovin pro ty, kteří chtějí být tvůrčí a vytvářet si vlastní produkty dle svých představ. Jsme rádi, že můžeme být součástí vaší cesty k přirozenější a individuální péči o sebe prostřednictvím našich produktů pod značkou Biorůže.

Zobrazit filtry
Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.