DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Koření a sůl - Sonnentor

Koření jsou sušená semena, plody, kořeny, kůry nebo jiné části rostlin, které se používají k dodání chuti a vůně jídlu. Koření se často používá při vaření ke zvýraznění chuti jídel a dá se použít ve sladkých i slaných receptech.

Zobrazit více
Na vaše dotazy odpoví Linda

Pracovní dny 7:30 - 16:00
Rychlý kontakt
Zobrazit filtry

Druhy koření:

Mezi některé běžné koření patří mimo jiné skořice, kmín, zázvor, paprika, kurkuma a pepř. Každý pepř má svůj vlastní jedinečný chuťový profil a dá se použít různými způsoby. Například skořice se běžně používá při pečení a dodává jídlům teplou, sladkou chuť, zatímco kmín se často používá ve slaných jídlech a dodává oříškovou, zemitou chuť.

Kromě kulinářského využití se koření již tisíciletí používá v tradiční medicíně a přírodním léčitelství. Zjistilo se, že mnohá koření mají zdravotní výhody, například zmírňují záněty, zlepšují trávení a posilují imunitní systém.

Použití:

Při používání koření je důležité je správně skladovat, aby si zachovalo svoji čerstvost a chuť. Koření by se mělo skladovat na chladném a suchém místě mimo sluneční záření a vlhkost. Mletý pepř by se měl použít do šesti měsíců až jednoho roku, zatímco celý pepř může trvat až dva roky.

Nejoblíbenější značku koření, kterou naleznete u nás je Sonnentor. V naší nabídce naleznete zejména Bio koření a ekologické produkty.

Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.