DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Přípravky do koupele - Vůně - svěží

Koupání je důležité pro osobní hygienu, čistotu a celkové zdraví. Pomáhá odstraňovat nečistoty, pot a odumřelé kožní buňky z těla, což může vést k zápachu a podráždění pokožky, pokud se neodstraní. Koupání může také pomoci zabránit šíření mikrobů a bakterií, které mohou způsobit infekce a nemoci. Kromě hygienických výhod může mít koupání pozitivní vliv také na duševní a emocionální zdraví.

Zobrazit více
Na vaše dotazy odpoví Linda

Pracovní dny 7:30 - 16:00
Rychlý kontakt
Zobrazit filtry

Koupání je důležité pro osobní hygienu, čistotu a celkové zdraví. Pomáhá odstraňovat nečistoty, pot a odumřelé kožní buňky z těla, což může vést k zápachu a podráždění pokožky, pokud se neodstraní. Koupání může také pomoci zabránit šíření mikrobů a bakterií, které mohou způsobit infekce a nemoci. Kromě hygienických výhod může mít koupání pozitivní vliv také na duševní a emocionální zdraví. Relaxační koupel může pomoci snížit stres, podpořit relaxaci a zlepšit kvalitu spánku. Může to být také forma péče o sebe a způsob, jak se hýčkat.

Dopřejte si dostatek času k namočení ve vaně a relax. Nespěchejte a užijte si daný okamžik. Přidejte si do vody do koupele několik esenciálních olejů, které vám pomohou uvolnit mysl a tělo. Mezi oblíbené éterické oleje k relaxaci patří levandule, heřmánek a eukalyptus.

Chcete-li mít relaxační zážitek z koupání, ztlumte světla nebo zapalte svíčky, abyste vytvořili relaxační atmosféru. Můžete si také pustit uklidňující hudbu nebo zvuky přírody, které vám pomohou uvolnit se. Ujistěte se, že voda má příjemnou teplotu, není příliš horká ani příliš studená. Přidejte několik bublin nebo sůl do koupele. Přidání koupelových solí nebo bublin do vody může zlepšit relaxační zážitek tím, že zklidní pokožku a svaly.

Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.