DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Dětská výživa - Bio

Mléko od mámy obsahuje biologické látky, díky kterým je pro děťátko tím nejlepším způsobem výživy. Jednou ze základních složek mléka je tuk, který je pro dítě snadno dostupným zdrojem energie a ovlivňuje vývoj jeho imunitního systému. Pokud maminka z jakéhokoli důvodu nemůže kojit, přichází na řadu umělé mléko.

Zobrazit více
Na vaše dotazy odpoví Linda

Pracovní dny 7:30 - 16:00
Rychlý kontakt
Zobrazit filtry

Mléko od mámy obsahuje biologické látky, díky kterým je pro děťátko tím nejlepším způsobem výživy. Jednou ze základních složek mléka je tuk, který je pro dítě snadno dostupným zdrojem energie a ovlivňuje vývoj jeho imunitního systému. Pokud maminka z jakéhokoli důvodu nemůže kojit, přichází na řadu umělé mléko. Takové mléko by se mělo co nejvíce podobat tomu lidskému.

Na výrobu mlék Kendamil je použito mléko od volně se pasoucích krav. Lidskému mléku je velmi blízké, protože se jedná o plnotučné mléko, nemusí se do něj již mléčný tuk přidávat. Kendamil, značka umělé dětské výživy zahrnuje především dvě prémiové řady mléka - základní řada a řada v kvalitě bio. Mléka neobsahují palmový olej, sóju, rybí olej či geneticky modifikované suroviny. Omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny jsou rostlinného původu a získávají se přímo z mořských řas. Kvůli tomu, že rybí tuk, který je jejich obvyklým zdrojem, nemusí některé děti dobře snášet.

Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.