Doprava zdarma nad 1100Kč
Nevíte si s něčím rady?
Náš odborník Vám poradí
Rychlý dotaz

Jemná dětská pokožka vyžaduje speciální pozornost a kvalitní přírodní kosmetiku. V e-shopu Biorůže naleznete výrobky splňující nejpřísnější kritéria stanovená pro dětskou kosmetiku. Nakupte vše potřebné online v pohodlí vašeho domova. V nabídce našeho e-shopu naleznete dětskou kosmetiku pro novorozence i starší děti - pleny, sprchové gely a šampony, krémy proti opruzeninám, dětské tělové oleje, dětské zubní pasty a kartáčky, ale také dětské…

Zobrazit více
Zobrazit filtry
Must have do porodnice - co by vám v tašce nemělo chybět?

Must have do porodnice - co by vám v tašce nemělo chybět?

Blíží se termín porodu a vy už dobře víte, že to může propuknout prakticky kdykoliv? Zvyšuje se u vás stres a nervozita, protože ještě pořád nemáte spoustu věcí hotovo? Mezi ně může patřit také sbalená taška do porodnice, jak pro vás, jako pro maminku, tak i pro vaše miminko. Je dobré si připravit seznam, co do porodnice sbalit. Jedině tak budete mít skutečně všechno a budete se cítit lépe, že můžete další položku odškrtnout. Co je tedy must have do porodnice?

Zaměřeno na plenky: Jak vybrat ty správné pro vaše děti?

Zaměřeno na plenky: Jak vybrat ty správné pro vaše děti?

Přebalování je přirozenou součástí každodenní péče o miminko a to i několikrát denně. Častou a oblíbenou volbou jsou jednorázové plenky, které jsou také velmi velkou úsporou času. Plenky tak jsou neoddělitelnou součástí vašich dětí a je tedy víc než důležité, vybrat ty správné. Které budou pro vaše miminko ty nejlepší?