DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Čaje a bylinky - Bioruža

Zklidněte své tělo i mysl šálkem přírodního čaje. Vychutnejte si čaj z bylinek pečlivě pěstovaných na rodinných farmách nebo je použijte k přípravě pokrmů či kosmetiky. V e-shopu Biorůže najdete přírodní poupata růží, přírodní sušené květy z levandule a heřmánku od Alteya Organics a Mursalský čaj, který vám dodá sílu a vitalitu.

Zobrazit více
Na vaše dotazy odpoví Linda

Pracovní dny 7:30 - 16:00
Rychlý kontakt
Zobrazit filtry

Zklidněte své tělo i mysl šálkem přírodního čaje. Vychutnejte si čaj z bylinek pečlivě pěstovaných na rodinných farmách nebo je použijte k přípravě pokrmů či kosmetiky. V e-shopu Biorůže najdete přírodní poupata růží, přírodní sušené květy z levandule a heřmánku od Alteya Organics a také čaj Mursalsky, který vám dodá sílu a vitalitu.

Nejběžnějšími druhy čajů jsou:

  • Černý čaj: Tento druh čaje se vyrábí z fermentovaných čajových lístků a má silnou, robustní chuť. V západních kulturách se často podává s mlékem a cukrem.
  • Zelený čaj: Zelený čaj se vyrábí z nefermentovaných čajových lístků a má jemnější chuť a světlejší barvu než černý čaj. Často se konzumuje pro své potenciální zdravotní účinky, protože obsahuje vysoké množství antioxidantů a dalších prospěšných látek.
  • Čaj Oolong: Čaj Oolong se vyrábí z částečně fermentovaných čajových lístků a má komplexní, mírně nasládlou chuť. Je to oblíbený čaj v Číně a dalších asijských zemích.
  • Bílý čaj: Bílý čaj: Bílý čaj se vyrábí z mladých lístků čajovníku a je minimálně zpracováván, díky čemuž má lehkou a jemnou chuť. Často se konzumuje pro své potenciální zdravotní účinky, protože obsahuje vysoké množství antioxidantů a dalších prospěšných látek.
  • Bylinný čaj: Bylinné čaje se vyrábějí z různých bylin, koření, ovoce a květů a neobsahují skutečné čajové lístky. Vyrábějí se v nejrůznějších příchutích a často se konzumují pro své potenciální zdravotní účinky.

Čaje se často konzumují pro svou chuť a vůni i pro své potenciální zdravotní účinky. Je přirozeným zdrojem kofeinu, který může dodávat energii, ale je možné najít i bezkofeinové druhy čaje pro ty, kteří jsou na kofein citliví. Někteří lidé si čaj vychutnávají také pro jeho uklidňující a zklidňující účinky, což z něj činí skvělý nápoj pro relaxaci a uvolnění stresu.

Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.