DODATEČNÁ SLEVA s kódem | DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Ayetoeco

Boj za čistou planetu začíná doma!

Značka Ayetoeco se neustále snaží vytvářet unikátní formu, něco nového, co bude mít vynikající čistící schopnosti, bude stoprocentně eco, která sníží plastový odpad domácnosti na minimum a která bude ve výsledku velmi ekonomická.

Jedna láhev na celý život

Ayetoeco přichází s produkty ve formě práškových koncentrátů, které slouží jako náhradní náplň ke stávajícím obalům. Nejenže tak eliminuje spotřebu plastů, ale zákazníkům tak nabízí ideálního pomocníka, kterého lze snadno ředit vodou a připravit tak účinný prostředek na úklid celé domácnosti za zlomek ceny konvenčních čističů. A je to ještě lepší: zkracují se také přepravní trasy z továrny k zákazníkovi, protože 1 nákladní automobil s tubusy plných čistícího prášku (cca 830 000 litrů tekutého čisticího prostředku) ušetří přibližně 70 nákladních vozidel s konvenčním tekutým čisticím prostředkem. To znamená méně nákladních vozidel na silnici, méně emisí CO2 a nižší spotřebu zdrojů!
Složky obsažené v produktech se skládají pouze ze surovin pyšnících se certifikací francouzské certifikační organizace ECOCERT, ta je zárukou ekologie a kvality.

Na vaše dotazy odpoví Linda

Pracovní dny 7:30 - 16:00
Rychlý kontakt