Doprava zdarma nad 1100Kč
Nevíte si s něčím rady?
Náš odborník Vám poradí
Rychlý dotaz

Aromaterapie je holistická léčebná metoda, která využívá přírodní rostlinné výtažky a bio esenciální oleje k podpoře fyzické, duševní a emocionální pohody. Je založena na myšlence, že vdechování vůní určitých rostlin a olejů může stimulovat limbický systém, což je část mozku, která je zodpovědná za emoce, vzpomínky a chování. Aromaterapie se běžně používá ke zmírnění stresu, úzkosti a deprese a také ke zlepšení kvality spánku a kognitivních…

Zobrazit více
Zobrazit filtry
Jak se vyrábějí květinové vody?

Jak se vyrábějí květinové vody?

Poznejte sílu květin na vlastní pleti a využijte všech cenných látek, které nám příroda nabízí. Květinové vody přinášejí okamžitý pocit osvěžení a zklidnění pokožky, kterou navíc příjemně navoní, a hravě vás zbaví stresu, únavy či akné.

Esenciální oleje do každé domácnosti

Esenciální oleje do každé domácnosti

Esenciální oleje - přírodní produkty, které byly celá staletí základem léčby lidských chorob v mnoha kulturách po celém světě. Uplatnění našly i v medicíně, kosmetice, parfumérství či potravinářském průmyslu.

Dokáží podpořit naše fyzické i psychické zdraví. Mnohé jsou díky svým antimikrobiálním vlastnostem využitelné i jako přírodní dezinfekční prostředky v domácnosti.

Esenciální oleje jsou jednoduchým a cenově přijatelným způsobem, jak se spojit s krásou přírody na místě, které nazýváme domovem.