Doprava zdarma nad 1500 Kč
Radíme s výběrem produktů

Aroma difuzéry a aromalampy - Vůně - citronová

Aroma difuzér i aromalampa jsou zařízení, která se používají k aromaterapii, ale fungují trochu odlišným způsobem.

Zobrazit více
Na vaše dotazy odpoví Linda

Pracovní dny 7:30 - 16:00
Rychlý kontakt
Zobrazit filtry

Aroma difuzér i aromalampa jsou zařízení, která se používají k aromaterapii, ale fungují trochu odlišným způsobem.

Aroma difuzéry

jak bylo uvedeno výše, používají vodu a ultrazvukové vibrace k rozptýlení esenciálních olejů do vzduchu ve formě jemné mlhy. Často mají další funkce, jako jsou světla měnící barvu a časovač, a mohou také zvlhčovat vzduch, což může být užitečné v suchém prostředí.

Aromalampa

Naproti tomu aromalampa využívá k odpařování esenciálních olejů do vzduchu teplem. Olej se umístí do malé misky na vrcholu lampy a pod ní se zapálí čajová svíčka, která olej zahřeje a uvolní jeho vůni. Je velmi důležité, aby se olej nespálil a abychom zabránili uvolňování škodlivých látek (spáleninám).

Ačkoli jsou obě zařízení při rozptylování éterických olejů účinná, je třeba vzít v úvahu některé rozdíly. Aroma difuzéry jsou obecně univerzálnější a lze je používat delší dobu, zatímco aromalampy vyžadují stálý zdroj tepla a je třeba je pečlivě sledovat. Aromaterapeutické lampy navíc mohou představovat nebezpečí požáru, pokud jsou ponechány bez dozoru, zatímco používání aroma difuzérů je obecně bezpečnější.

U nás najdete přírodní aroma difuzéry od společnosti We love the planet , tyto aroma difuzéry používají k uvolňování vůně ve vašem prostoru přírodní látky a santalové dřevo.