DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Vánoční atmosféra - jak si ji navodit i u vás doma?

Vánoční atmosféra - jak si ji navodit i u vás doma?

Atmosféra na počkání

Naladit se na vánoční notu nemusí být vždycky jednoduché. Ten shon a stres okolo vás nedává moc prostoru myslet na to, kdy se projdete vánočně nazdobeným městem a nasajete atmosféru? Nevadí, můžete si ji připravit i doma. Stačí pár jednoduchých tipů a i vy doma ucítíte Vánoce a užijete si pohodu, která k nim neodmyslitelně patří.

Začněte adventem

Období před Vánoci je tím, kdy se gruntuje, peče, kupují a balí dárky a podobně. Během adventu můžete začít zdobit dům, vyrobit si věnec a každou neděli zapálit jednu ze čtyř svíček, balit dárky a mnoho dalšího.

Jděte na vánoční trhy

Prvními vlaštovkami Vánoc jsou krásné trhy, které jsou snad v každém větším i menším městě. Dát si s přáteli výborný punč, trdelník, poslechnout si koledy, projít si stánky a pořídit si třeba nějakou drobnost domů. Během trhů se často pořádají také koncerty, které na vás dýchnou vánoční atmosférou.

Vyzdobte si domov

Můžete sáhnout po ozdobách, které krásně rozvěsíte po jednotlivých místnostech, dejte do oken samolepky se symboly vánočních svátků a podobně. Vyměňte ložní povlečení za to s vánoční tématikou, dejte všude větvičky, jmelí, svícny. Zkrátka cokoliv, co máte doma.

Pečte cukroví

Spojujete si Vánoce s krásnou a nezaměnitelnou vůní vanilkových rohlíčků a rumových kuliček? Upečte si cukroví doma. Je to čas, kdy si můžete pustit koledy, domluvit se s rodinou a udělat si pohodové odpoledne, kdy jste všichni spolu. Pokud nejste na pečení nebo chcete vůni udržet dlouho, pak můžete vsadit na oleje. Například skořicový olej dejte do aromalampy, umístěte do difuzéru a vůně Vánoc vás okouzlí.

Svíčky s vůní

Podzim a zima je obdobím, kdy se pálí svíčky ve velkém. Prodávají se přímo vánoční nebo zimní vůně. Nejste si jistí svíčkami? Sáhněte po difuzéru. Například difuzér Warm Winter je tím pravým k navození zimní a vánoční atmosféry. A kouzlo Vánoc vás dostane!