DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Valentýn: Vyberte růže, které pleti prospívají

Valentýn: Vyberte růže, které pleti prospívají

Kněz svatý Valentýn

Svátek nese jméno po knězi svatém Valentýnovi, který byl popraven právě 14. února. Proč? Oddával vojáky Claudia II., který jim zakázal zásnuby a svatby. Měl pocit, že tak budou lépe připraveni jít do boje a nebudou chtít zůstávat doma s rodinou. Každým rokem si tak připomínáme, tyto akty lásky, navzdory zákazům.

V tento den si partneři dávají dárky, jdou do divadla, na večeři nebo kina. Hledáte vhodný dárek pro svou milou? Nebo přemýšlíte, jaký tip dát svému partnerovi?  Můžete potěšit partnerku šperkem, společně si nadělit dárek pro páry, luxusní čaj nebo nějakou dárkovou sadou, na které nyní najdete na e-shopu www.bioruze.cz slevu až do 15%. Vsaďte například na kosmetiku s výtažky z růží, které nejen krásně voní, ale nabízí také mnoho benefitů.

Růže, která prospívá pleti

Chcete darovat své partnerce růže? Zkuste to letos jinak. Vyberte takové, které mají přidanou hodnotu. Sáhněte po bulharské růži. Ač ji možná nekoupíte na dlouhém stonku s trny, potěší mnohé ženy. Především pak produkty z ní. Růže může být obsažena v mnoha kosmetických produktech jako tělový balzám, růžová voda nebo v růžové dárkové sadě a dalších. Bulharský růžový olej je velmi žádaný a také vzácný. Získává se z růže Damascena což je podle mnohých královna květin. Obsahuje vzácné ingredience, které mají vliv na pleť a také lidské tělo.

Účinky růžového oleje:

  • antibakteriální
  • protizánětlivé 
  • regenerační
  • antiage
  • terapeutické
  • vyživovací

Nepostradatelný pomocník při péči o pleť, při její hydrataci, zvlhčování i regeneraci tkání. Olej se přidává do mnoha kosmetických produktů. Například do luxusního parfému s růžovým olejem nebo dárkové sady, ve které najdete sprchový gel, mýdlo či krém na ruce. Nejvíc prospěšná je však kosmetika s růžovým olejem pro suchou a citlivou pleť. Dodává jí příjemný pocit svěžesti a lehkosti, zanechává ji jemnou, hydratovanou. Pravidelné používání vám zajistí hebkou pokožku. 

Péče s příměsí růží

Produkty obsahující růžový olej nebo jejich výtažek jsou ty, které mají dlouholetou tradici. Teplé bulharské podnebí, blahodárné účinky květů, péče, zdraví a skvělé účinky z nich činí vhodný dárek nejen na svátek zamilovaných. Vyberte pro svou drahou polovičku kosmetiku s příměsí růže a nešlápnete vedle.