DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Udržitelnost má jméno L'Erbolario

Udržitelnost má jméno L'Erbolario

L'Erbolario bylo založeno v italském městě Lodi v roce 1978 jako malé řemeslné bylinkářství. Jak už bývá zvykem na začátku úspěšného byznysu byla vášeň pro svět léčivých bylin. Později rodinné recepty zakladatelů, Franca Bergamaschiho a jeho ženy Daniely Villa, doplnily poznatky z absolvovaných kurzů bylinkářství, fytokosmetiky a fytopreparace. Netrvalo dlouho a jejich produkty přesáhly dveře obchodu v Lodi a rozšířily se na pulty obchodů po celé Itálii. Dnes je L'Erbolario oceňovanou značkou až ve 42 zemích.

Ve výrobě používají léčivé rostliny z vlastní botanické zahrady, jako například kosatec, měsíček, levandule, meduňka, máta, rozmarýn, šalvěj a jiné. Všechny léčivé byliny, okrasné druhy, ovoce a zeleniny jsou pěstovány na velkém pozemku obklopujícím výrobní závod L'Erbolario. Kultivují se v souladu s přísnými normami ekologického zemědělství s použitím výhradně přírodních hnojiv a léčiv bez použití jakýchkoli pesticidů, herbicidů nebo syntetických látek.

Všechny extrakty si vyrábějí ve vlastní laboratoři bez vnějších vstupů. Vybírají jen ty nejlepší rostliny, které jsou ideální organické. Všechny suroviny procházejí přísnými analýzami k ověření nepřítomnosti více než 300 druhů pesticidů. K výrobě extraktů používají pouze ekologicky bezpečná rozpouštědla, jako je voda, glycerin a organické rostlinné oleje. Často používají čerstvé ovoce, například okurky, mandarinky, citrony a mango- vše ručně krájené.

 

O neustálý výzkum kosmetických forem a vysoce inovativních a funkčních rostlinných složek se stará skupina kvalifikovaných odborníků v oblasti chemie, biologie, biotechnologie, mikrobiologie a toxikologie. Po vyvinutí receptura prochází přísnou kontrolou kvality: mikrobiologické testy a chemicko-fyzikální analýzy se provádějí na monitor kovů (cílem zaručit stabilitu a bezpečnost produktu).

Vybavení s kapacitou až 12000 kg napomáhá opakovat bezpečnostní operace ve větších množstvích. Technologie garantuje rovněž vysoký standard každého jednoho výrobku. Produkty jsou monitorovány a jejich stálost je prověřována až šest měsíců.

Všechny obaly jsou ekologické, nejlépe vyrobeny z jednoho materiálu nebo snadno dělitelné na recyklovatelné složky. Respektují životní prostředí a sociální spravedlnost a samozřejmě netestují své výrobky na zvířatech.

Hlavní filozofii společnosti L'Erbolario je neupřednostnit vlastní potřeby na úkor budoucích generací. Motto, jehož řízením, by všichni pomohli planetě. :)

FOGLIE DI TÉ Sprchový gél - L´Erbolario