Doprava ZDARMA nad 1100Kč
  1. Používaní přírodních čistícich prostriedků zvýší bezpečnost vašeho domu, protože eliminuje přítomnost hořlavých a toxických látek.

    Některé kombinace mohou také náhodou skončit katastrofálně. Minimalizujte riziko a držte se ekologických, společenských a přátelských alternatív.

  2. Pokud se rozhodnete používat ekologické čistíci přostriedky Tierra Verde, rozhodnete se chránit životní prostředí. Jejich prostředky se vyrábějí pomoci udržitelních výrobních metod a přísad. Neobsahují žádné agresivní látky, které by poškozovaly žáouci bakteriální kultury a rostliny, takže jsou vhodné i pro biologické čističky.

  3. Přísady na bázi chemikálií zvyšují úrověň znečištení v domácnostech. Při používání syntetických chemických prostředků nenecháváte stopy jen na své kůži ale kontaminujete i vzácnou vodu a vzduch. Těkavé organické sloučeniny sa můožu uvolňovat do ovzduší při skladování a manipuláci s chemikálicmi, čo může způsobit řadu zdravotních problémů.Yellow & Blue univerzálny čistič Tierra Verde 1 L

  4. V naši nabídce nalezněte i univerzální víceúčelový čistič, který vám ušetří místo v koupelně na poličce i v peňažence. :) Jeden kus kvalitního a bezpečného produktu vám práci dokonce i usnadní. Několik úkonů zvládněte bez neustálého obměňování prostředků a bez obáv z vdechoání výparů.

Ekologická alternativa je díky přírodním složkám citlivější k pokožce. Například usušené mýdlové ořechy Sapindus mukorossi určené na praní ocení i alergici a lidé s pokožkou, která vyžaduje hýčkání. Čistě přírodní plody obsahuji látku saponín, která se počas praní z plodů uvolňuje. Obrovskou výhodou je, že barevné prádlo si při této šetrní metodě praní udržuje sytost barev.

Použití: Součastí každého balení je látkoý pytlík, který naplníte 3-4 ořechmi, pevně zavážete a vhodíte s prádlem do bubnu pračky. Není nutné použít aviváž, nakolik orěchy působí jako změkčovadlo. Po vyjmutí z paáčky pytlík rozvážeme a necháme ořechy vyschnout. Můžeme použít opakovaně, pokud nebudou ořechy „prázdné“.

Náš tip: V případě odolnějších skvrn doporučujeme použít na ručne pran alebo předpírku žlučové mýdlo.

Nejen vaše zdraví, ale celá planeta vám poděkuje.