DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Tierra Verde - „ecofriendly“ pomocníci pro celou domácnost

Tierra Verde - „ecofriendly“ pomocníci  pro celou domácnost
  1. Používání přírodních čistících prostředků zvýší bezpečnost vašeho domu, protože eliminuje přítomnost hořlavých a toxických látek.

    Některé kombinace mohou skončit katastrofálně. Minimalizujte riziko a držte se ekologických, společenských a přátelských alternativ.

  2. Pokud se rozhodnete používat ekologické čistící prostředky Tierra Verde, pomůžete chránit životní prostředí. Jejich prostředky se vyrábějí pomocí udržitelných výrobních metod a přísad. Neobsahují žádné agresivní látky, které by poškozovaly bakteriální kultury a rostliny, takže jsou vhodné i pro biologické čističky.

  3. Přísady na bázi chemikálií zvyšují úroveň znečištění v domácnostech. Při používání syntetických chemických prostředků nenecháváte stopy jen na své kůži ale kontaminujete i vzácnou vodu a vzduch. Těkavé organické sloučeniny se mohou uvolňovat do ovzduší při skladování a manipulaci s chemikáliemi, což může způsobit řadu zdravotních problémů.Yellow & Blue univerzálny čistič Tierra Verde 1 L

  4. V naši nabídce nalezněte i univerzální víceúčelový čistič, který vám ušetří místo v koupelně na poličce i v peněžence. :) Jeden kus kvalitního a bezpečného produktu vám práci dokonce i usnadní. Několik úkonů zvládnete bez neustálého obměňování prostředků a bez obav z vdechování výparů.

Ekologická alternativa je díky přírodním složkám citlivější k pokožce. Například usušené mýdlové ořechy Sapindus mukorossi určené na praní ocení i alergici a lidé s pokožkou, která vyžaduje hýčkání. Čistě přírodní plody obsahují látku saponin, která se počas praní z plodů uvolňuje. Obrovskou výhodou je, že barevné prádlo si při této šetrné metodě praní udržuje barevnou sytost.

Použití: Součástí každého balení je látkový pytlík, který naplníte 3-4 ořechy, pevně zavážete a vhodíte s prádlem do bubnu pračky. Není nutné použít aviváž, ořechy působí jako změkčovadlo. Po vyjmutí z pračky, pytlík rozvážeme a necháme ořechy vyschnout. Můžeme použít opakovaně, pokud nebudou ořechy „prázdné“.

Náš tip: V případě odolnějších skvrn doporučujeme použít ruční praní nebo předeprat žlučovým mýdlem.

Nejen vaše zdraví, ale celá planeta Vám poděkuje.