DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Se Sport Ready stále v pohybu

Se Sport Ready stále v pohybu

Značka Sport Ready spojila profesionální zkušenosti a zkušenosti sportovní komunity. Výsledkem je více než inspirativní řešení nepříjemností namáhavého tréninku, pocení, výzev času, podmínek a terénu.

Můžeme mluvit hodně o složkách a jejich osvědčené účinnosti, ale co je nejdůležitější: obsahují aktivní komplexy v kombinaci s minerály, přírodními oleji a bylinnými extrakty. Řeší se tak malé nebo velké nepříjemnosti, jako je pocení, intenzivní aktivita, úpal, tření, zápach a suchá pokožka.

Oddělení vývoje a implementace produktů vyvinulo moderní recepty s bezpečnými aktivními složkami. Recepty neobsahují konzervační látky, alergeny, silikony a minerální oleje. Oddělení zajišťování kvality provedlo sérii testů s cílem potvrdit účinnost a bezpečnost receptů. Naši designéři vytvořili dynamické a inspirativní sportovní vize.

Ze zajímavé nabídky vybíráme:

Chladivý gel Sport Ready 100 ml

Chladivý gel určený pro aktivní sportovce. Účinně podporuje proces ochlazení po tréninku díky speciálnímu složení na ochlazení, dodání energie a obnovení složek pokožky. Poskytuje dlouhotrvající chladivý účinek na pokožku po fyzické aktivitě. Vhodný pro použití při tréninku v teplém počasí. Receptura s energetickým multiminerálním komplexem hořčíku, zinku a mědi, který stimuluje vitalitu buněk a pravidelný tok energie. Ideální k zabránění stopám únavy v těle a pokožce. Podporuje buněčný metabolismus a obnovuje vitalitu a svěžest pokožky. Snadno se nanáší a používá. Rychle se vstřebává bez zanechání skvrn na oblečení. S příjemnou, svěží vůní. Dermatologicky testovaný produkt vyrobený podle nejmodernějších evropských doporučení pro kvalitu přísad. Neobsahuje minerální oleje, silikony a konzervační látky.