Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Společnosť prošla od vzniku v roce 1980 dlouhou cestu. V 2011 nabyla hlavního konkurenta na bulharskom trhu (Alen Mak), jednoho z najstarších kosmetických businessov v Bulharsku a to od roku 1892. Se záměrem rozšířit svůj potenciál a uspokojit potřeby zákazníka založila v roce 2001 distribuční společnosť Triada Market. Tak potvrdila své postavení na trhu, což v roce 2017 vedlo k získaní anglického partnera a distributora ve Velké Británii - Mellor&Russell. Rubelle už nic nebránilo rozšířit své působení do celého světa. Rubella DeBa neustále expadnuje a dnes je součastí trhu téměř na každém kontinentu.

Každý je jedinečný unikát. S tímto mottem vyvíjejí a vyrábějí nejlepší, inovativní, účinnou a bezpečnou kosmetiku za rozumné ceny pro celou rodinu, díky které se budete cítit šťastně a spokojeně. S inovací přicházi pokrok, to je důvod proč se v Rubella DeBa snažia být na vrchole v trendech nebo dokonce krok před nimi.

V Rubelle se starají o to, jaký produkt představí zákazníkovi. Na začátku je poctivý výběr surovin, aplikace inovativních technolgií a neúnavná chuť zamestnancov a dodávatelů doručit kvalitní produkt až k vám zákazníkům. Jaké produkty vám doručí prostředníctvím nás?

Co určitě vyzkoušet z DeBa?

1.Výhodné trojbalení masek na obličej

Obsahuje čistícu masku s aktívním uhlím a jílem, eukalyptovú masku s jílom a rozjasňujícu masku pro matnou pokožku. (Tip na viánoce: přihodit masku k balíčkům pro ženské osadenství, zaručeně poteší a vás to nebude stát téměř nic :) )

2. Zpevňujíci a ochranný krém na obličej 45+

Výtěžky z granátového jablka a bambuckého másla dodají pleti vytoužený vitální vzhled, tonizují, čistí, změkčují, redukují příznaky zánětu. Krém zatočí s dehydratací, volnými radikály a zároveň doplní vitamín C.

3. Voskové pásky s měsíčkem na tělo nebo na obličej

Pásiy jsou vhodné pro každý typ pleti, odstráni i ty nejjemnejší chloupky a jejich použití je jednoduché a efekt dlouhodobý.

V nabídce však najdete mnoho dalších. Výhodou je, že výrobky nejsou testovány na zvířatech a balení výrobků jsou recyklovatelné. Celou nabídku naleznete ZDE