DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Podzimní padání vlasů je normální jev, ale....

Podzimní padání vlasů je normální jev, ale....
Na začátku podzimu se příroda projevuje padáním listí, ale také padáním našich vlasů. Po UV záření a slané mořské vodě a silně chlorovaných bazénech je čas obnovit naše vlasy. Podzimní padání vlasů trvá obvykle 4-6 týdnů a je přirozeným jevem. Přesto byste měli své vlasy chránit a sami zjistit, zda se jedná pouze o podzimní vypadávání vlasů, nebo o něco vážnějšího.

Choďte časteji ke svému kadeřníkovi

Abyste svým vlasům pomohli a ochránili je před nízkými teplotami, je dobré pravidelně navštěvovat kadeřníka. Střih dodá vašim vlasům novou sílu a lesk.

jesen

Dávejte si pozor na stravu

ako sa stravovatVšichni víme, že naše vlasy potřebují péči. Nejlepším způsobem, jak o ně pečovat, je přijímat bílkoviny, minerály a vitamíny. Ve vašem jídelníčku by neměly chybět ryby, mléčné výrobky, sýry a maso. Vitamin A, E a D jsou pro vaše tělo a vlasy velmi prospěšné pro vaše tělo a vlasy. Dále pak zinek, hořčík, lutein, koenzym Q10, měď a železo. Doporučujeme snížit příjem nasycených tuků. Nezapomínejte pít vodu, protože vlasy obsahují až 24 % vody.

Přestaňte se stresovat

Stres zužuje cévy, a proto se do vlasů nedostávají potřebné živiny. Čím častěji jste ve stresu, tím více vaše vlasy trpí a zůstávají "hladové".

Dejte si chvilku pauzu

Všichni víme, že nikotin obsahuje mnoho škodlivých a návykových látek. Dejte si pauzu od kouření. Zkuste to samé s alkoholem, vaše tělo se potřebuje občas zregenerovat.

Sportujte pro své krásné tělo a hezké vlasy

Sport je všestranný způsob, jak si udržet krásu, a to nejen díky tomu, že pomáhá formovat tělo, ale také díky možnosti zbavit se zbytečných toxinů prostřednictvím potu. Pokud rádi a pravidelně sportujete, nezapomeňte si při každém pocení umýt vlasy, protože tak regulujete kyselost na vlasech. Při mytí vlasů je dobré vtírat šampon masážními pohyby, a to z důvodu, abyste nepoškodili kořínky vlasů, protože to může způsobit jejich vypadávání .

sport;

Kosmetiku si vybírejte velmi pečlivě

Abyste měli zdravé vlasy, je velmi důležité používat správné kosmetické přípravky pro váš typ vlasů. Doporučujeme vám používat náš Probiotický šampon proti vypadávání vlasů 200 ml - který je speciálně vyroben pro tenké a unavené vlasy. Někteří kadeřníci tvrdí, že vlasy by se měly mýt alespoň jednou za tři dny. Ujistěte se, že jsou vaše vlasy řádně umyté pokaždé, když opustíte koupelnu. Pro správnou péči o vlasy byste měli používat šampon, kondicionér a masku na vlasy.

Produkty

Šampon revitalizační proti vypadávání vlasů probiotický YOGHURT OF BULGARIA 200 ml
Šampon revitalizační proti vypadávání vlasů probiotický YOGHURT OF BULGARIA 200 ml
Počet hvězdiček je 5 z 5
177 Kč
Skladem