DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Poctivé řemeslo značky Dulcia natural

Poctivé řemeslo značky Dulcia natural

Příběh značky Dulcia natural prošel přirozenou evolucí. Každý z týmu Dulcia natural měl propojení na bylinkářství. Rodinné zázemí mastičkářství přenášené z generace na generaci a množství zachovalých spisů dokazuje podporu ze strany rodin, kamarádů a okolí a jejich ochotu společně objevovat a testovat nové receptury. Výzkum postupně obohatili o tým odborníků, díky nimž ještě zefektivnili účinnost kosmetiky.

V ruční výrobě kombinují historicky ověřené extrakty, které doplňují účinnými přírodními látkami z pokrokových laboratoří. Krémy neobsahují nic, co byste v přírodě v nějaké formě nenašli. Průměrný podíl složek v produktech s certifikátem BIO je úctyhodných 78,6% účinných složek.

Základ kosmetiky Dulcia natural tvoří omamná růžová vůně. Tonizuje, vyrovnává Ph, čistí hydratuje a stimuluje regenerační procesy. V produkci využívají destilovanou vodu, aby pleť co nejméně vysušovala. Použité suroviny jsou šetrně zpracovány. Poctivou kosmetiku vyrábějí bez ropných derivátů, parabenů, umělých barviv, živočišných tuků a palmového oleje. Po produktech s vysokým podílem BIO složek může sáhnout opravdu každý. Vysokou úroveň podtrhuje absence stabilizátorů a nebezpečných konzervantů. Kosmetika se netestuje na zvířatech. I přes nezastavitelný pokrok vědy a změn Dulcia natural vždy hlásí k návratu k přírodě.