DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Pleťové masky

Pleťové masky

Hlavním úkolem pleťové masky je hydratace, výživa a ošetření naší pleti. Masku doporučujeme používat kromě pleti i na krk a dekolt. Tyto části jsou také každodenně ovlivňovány nežádoucími vlivy našeho okolí. Správně zvolená maska dodá naší pleti regeneraci a všechny vitamíny, které potřebuje. Maska obvykle působí na naší pleti po dobu 15 - 20 minut, což je čas jen pro nás na relax a pohodu. Přece se masky považují za největšího kosmetického miláčka.

Jak masky správně používat?

Aby Vám maska poskytla 100% péči i vy musíte přistupovat k jejímu užívání zodpovědně. Mějte na paměti, že pokud není Vaše pleť pečlivě očištěna od nečistot nebo make-upu, její účinné látky se tak nedostanou do hloubky pleti. Proto se bude výsledek lišit od Vašich očekávání. Ne pouze vlažnou čistou vodou ale pleť očistěte důkladně, např. odličovací pěnou, mýdlem, vodou a to do hloubky.

Kromě pleti používáme masky i na krk a dekolt. POZOR! Vždy se vyhýbejte okolí očí a úst, na tyto partie jsou speciálně navrženy a vyrobeny jiné masky. Nakonec svou pleť důkladně omyjeme od pozůstatků vlažnou vodou.

Druhy masek:

Mějte dokonalou pleť a vyberte si masku na obličej podle svých potřeb. Stačí 10 - 15 minut, 2 - 3 x týdně pro hezčí a zdravější výsledek. Která vaší pleti vyhovuje nejvíce? Nabízíme vám pár tipů a rad jak si důkladně vybrat tu nejlepší masku pro vaši pleť.

  • čistící maska - Ta má za úkol vyčistit vaši pleť až do hloubky. Zároveň obsahuje přírodní složky, které napomáhají nápravu pleti od základů. Pomáhá detoxikovat pleť a stahovat póry. Naše pleť je na pohled zdravější, zářivější, Hydratovanější a póry jsou viditelně minimalizovány. 
  • hydratační maska - Tuto masku potřebuje především pleť, která je suchá, chybí jí živiny a minerály. Mohou se na ní vyskytovat viditelně suchá místa v podobě šupinek. Hydratační maska má za cíl dodat pleti vodu a hydratovat ji. Již po několika použitích je naše pleť intenzivně hydratovaná, vyhlazená a rozjasněná. 
  • liftingová maska - Vhodná pro unavenou, ochablou pleť, která potřebuje "vrátit čas". Okamžite vyhlazuje a vyplňuje vrásky. Pomáhá eliminovat projevy přirozeného stárnutí pleti a udržuje mladistvý vzhled. Odhaluje zářivý a jasný vzhled a pleť je omlazená a krásnější už po pár minutách. 
  • detoxikační maska - Na prvním místě je komfort pro vaši pokožku. Rychle obnoví kožní buňky a také výrazně vyhladí naši pleť. Zabezpečuje časté a rychlé dodání vitamínů do hloubky kůže, odstraňuje škodlivé toxiny a čistí naši pleť do hloubky. Tato maska je vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pro suchou, citlivou a velmi suchou pleť. 
  • maska na oční okolí - Kůže v oblasti očí je velmi tenká a citlivá. Proto bychom ji neměli ještě více namáhat těžkými maskami určenými na hrubší kůži ale využívat pouze takové, které jsou na okolí očí určeny.