Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Pokud jste rodičem, je samozřejmostí, že pro své děti chcete jen to nejlepší. Přesně rovanko cestu zvolil i královský pár Princ Harry vévoda ze Sussexu a Meghan, vévodkyně ze Sussexu.

Sdílejí stejné hodnoty a chápání přírodní péče o dítě jako značka WooodenSpoon a proto se tato značka stala součástí výjimečného alba na oslavu prvních narozenin syna královského páru Archieho. První narozeniny slaví Archie Harrison Mountbatten-Windsor dne 6. května 2020 a na výrobu této unikátní puiblikácie je osloven světově proslulý vydavatel St James 's House a napíše ho královský korespondent a oceněn životopisec Robert Jobson na památku této mimořádné příležitosti.

Toto album bude popisovat cesty Harryho a Meghan od novomanželů k novému rodičovství a rodinnému životu, kromě toho představí v této publikaci i to nejlepší z významných organizací s jejich příběhy, hodnotami, úspěchy a vizí do budoucnosti.o, kromě toho představí v této publikaci i to nejlepší z významných organizací s jejich příběhy, hodnotami, úspěchy a vizí do budoucnosti.

Lidé, kteří stojí za vznikem a výrobou kosmetiky WoodenSpoon jsou neskutečně potěšeni, že právě jejich si pozval královský životopisec Robert Jobson, zároveň je to odkazem pro všechny, že jejich hodnoty a oddanost k co nejčistší kosmetické péče splňují nejvyšší královské standardy.

"Být součástí této pozoruhodné knihy není jen obrovská pocta, je to i inspirace pro každou malou čestnou kosmetickou firmu. Nyní víme, že naše oddanost nabízet, co možná nejčistší starostliovsť o tělo dostala uznání a doufáme, že pomůže transformovat kosmetický průmysl na více bezpečný a plný přírodních produktů. "*

*Silvyia Pavlova - Spoluzakladatelka WoodenSpoon

*Silvyia Pavlova - Spoluzakladatelka WoodenSpoon

Kromě těchto "královských novinek" značka WoodenSpoon boduje i na trhu v Maďarsku, kde získala ocenění za nejzelenější a nejbezpečnější výrobky. Značka WoodenSpoon se dostala mezi finalistovv kategorii Nejlepší přírodní péče o pleť ve Velké Británii (Natural and Organic Fences Europe 2016). Dnes prodávají do 30 zemí Asie, po celé Evropě, sahající do Kanady a USA.

CELOU NABÍDKU BIO KOSMETIKY WOODENSPOON NAJDETE ZDE