DOPRAVA ZDARMA nad 500Kč

Jak se správně nanáší krém na obličej

Jak se správně nanáší krém na obličej

Jak správně nanést krém

Krok č.1- Čelo

Krém roztírejte jemným hlazením či přikládáním celých dlaní. Začněte ze středu čela směrem k vnější straně lebky, pak dolů kolem očí, u nosu a zpět ke středu čela. Takto se zabrání vráskám na čele a také při očích. Lepší je přidat na čele i trošku více krému.

Krok č. 2 – NOS

I na nose se velmi snadno vytváří vrásky. Při nanášení krému na nos dbejte na jeden směr nanášení. Jedině od kořene nosu až ke špičce. Nezapomeňte nanést i po stranách nosu.

 

Krok č. 3 – OKOLÍ ÚST

Velký důraz je třeba klást na oblast kolem úst - tzv. usměvavé vrásky. Tyto vrásky jsou přirozené a tvoří se při častém usmívání, z toho důvodu s jim také říká šťastné vrásky. V této oblasti krém vmasírujte směrem shora dolů nebo směrem k okraji obličeje.

Krok č. 4 - OKOLÍ OČÍ

Pleť v okolí očí je mimořádně citlivá, tenká a namáhaná každým pohybem oka. Na její ošetření byste měli používat pouze speciální krémy - oční krémy. Vzhledem k citlivé pleti v očním okolí krém obsahuje pouze minimum konzervačních látek. Nanášejí se jemným vklepkávaním konečky prstů, při některých však výrobci doporučují jinou aplikaci, proto je třeba důkladně si číst návod.

 

Krok č. 5 - BRADA A OBLAST POD NOSEM

Na bradě a pod nosem roztírejte krém na obě strany. Avšak jen ve směru zleva doprava / zprava doleva. Pozor! Ne shora dolů. Ani byste nevěřili, jak snadno se vytvoří vrásky pod nosem, a to právě ve směru shora dolů.

Krok č. 6 – LÍCE

Od čelisti rozetřete krém nahoru až k lícním kostem. Zabrání to tak převis kůže pod lícemi, stejně tak vrásky kolem úst.