Doprava ZDARMA nad 1100Kč | KUPÓN 15EXTRA na výprodej

Jak správně nanést krém

Krok č.1- Čelo

Krém roztírejte jemným hlazením či přikládáním celých dlaní. Začněte ze středu čela směrem k vnější straně lebky, pak dolů kolem očí, u nosu a zpět ke středu čela. Takto se zabrání vráskám na čele a také při očích. Lepší je přidat na čele i trošku více krému.

Krok č. 2 – NOS

I na nose se velmi snadno vytvoří vrásky. Při nanášení krému na nos dbejte na jeden směr nanášení. Jedině od kořene nosu až ke špičce. Nezapomeňte nanést i po stranách nosu.

 

Krok č. 3 – OKOLÍ ÚST

Velký důraz je třeba klást na oblast kolem úst - tzv. usměvavé vrásky. Tyto vrásky jsou přirozené a tvoří se při častém usmievaní, z toho důvodu s aim říkává také šťastné vrásky. V této oblasti krém vmasírujte směrem shora dolů nebo směrem k okraji obličeje.

Krok č. 4 - OKOLÍ OČÍ

Pleť v okolí očí je mimořádně citlivá, tenká a namáhaná každým pohybem oka. Na její ošetření byste měli používat pouze speciální krémy - oční krémy. Vzhledem k citlivou pleť v očním okolí obsahují pouze minimum konzervačních látek. Nanášejí se jemným vklepkávaním konečky prstů, při některých však výrobci doporučují jinou aplikaci, proto je třeba důkladně si číst návod. Naneste směrem shora, kolem očí ke kořeni nosu.

 

Krok č. 5 - BRADA A OBLAST POD NOSEM

Na bradě a pod nosem roztírejte krém na obě strany. Avšak jen ve směru zleva doprava / zprava doleva. Pozor! Ne shora dolů. Ani byste nevěřili, jak snadno se vytvoří vrásky pod nosem, a to právě ve směru shora dolů.

Krok č. 6 – LÍCE

Od čelisti rozetřete krém nahoru až k lícním kostem. Zabrání to tak previsnutek kůži pod lícemi, taka j vráskám kolem úst.