Doprava ZDARMA nad 1100Kč | KUPÓN 15EXTRA na výprodej

Rose Drops je jemná kombinace horského pramene spojená s extraktem z bulharskej růže, jejiž produkce bio etérického oleje pocházi jenom z certifikovaných destilárni na výrobu produktů z růže. Má vůňi rozkvetlé ružové záhrady s nádechom čerstvého horského vzduchu. Pramenita voda je přirodzeně vyvážená bez jakýchkoliv umelých přísad. 

Voda má výbornou chuť. Je nižší třídy mineralizace a je vhodná i na každodení užívaní.Tělu dodáva potřebné soli a minerály, ale zároveň zabraňuje ukladáni v cévach a nezatěžuje ledviny. Ze zdravotních benefitů nesmíme opomenout její vlyv na posilnení imunity, antiseptické a antisklerotické účinky. Kromě nich dokonce zbavuje tělo škodlivín a pozitívne ovlyvňuje všechny systémy lidského těla.

Pramenitá voda Rose Drops obsahuje: 

 • Vápnik
  Je důležitým prvkem na vývoj a rost kostí a zubů. Od dostatku vápnika závisí celá motorická aktivita a činnost svalů v celem těle.
 • Hořčík
  Reguluje činnost srdce, krevný tlak. Minimální množství zabraňuje poruchám rytmu srdce, aj u mladých. Osoby s jeho nedostatkem bývají unavené a neschopné plnit své každodenní aktivity.
 • Sodík
  Zabězpečuje elasticitu krevných stěn, reguluje krevný tlak. Optimální hladina sodíka je prevencí zadržování vody v těle.
 • Draslík
  Zlepšuje přísun kyslíku do mozgu, srdeční činnost a pravidelní fyziologické procesy v těle. Bojuje s pocitem celkové svalové slabosti a snížením mozgové aktivity. 
 • Hydrogénuhličitany
  Podporují správnu činnosť žalúdka, obličiek, pľúc a pečene.
 • Chloridy
  Regulují trávicí a stály centrální nervový systém. 
 • Sírany
  Zlepšují funkci trávicího systému a obraňují tělo před nepříznivým působením tuků.
 • Fluor
  Je najdůležitejším prvkem na růst detí. Jeho nedostatek sa přejavuje hlavně vznikem zubních kazů.

Pramenitá voda „Rose Drops“ pocházi z pramene sahajícího 600 m pod zemí umístneného ve výšce 1067 metrů nad mořem v pohoří Rodopi. Akvaduktem se voda přemísťuje do novovybudovaného zařízení. Okolí továrne je dychberouce a posvátné. Skalní útvary, množství jeskyn, tiché borovicové lesy aj prostorné lúky. Považuje se za najstarší lokality s důkazmi o živote před 7000 let.

Pramenitá voda je v současnosti celosvětovým unikátem nejen vlastnostmi, ale i technikou výroby. Růžový olej v složení je považován za regenerátor tkáne. Umožňuje pokožce vypadat mladě. Dá se použít na všechny typy pleti. Dosud existuje jen velmi málo případů, které zaznamenali alergickou reakci zpôsobenou růžovými olejmi. 

Pramenitá čistá voda je vzácny dar. Je nevyhnutosťou pro každý živý organismus bez ohledu na hmotnost, věk, nebo aktivity. Výskumy potvrzují, že pití kvalitní vody ochráni tělo před nemocemi a prodlouži život. :)