Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Antibakteriální gel (například čistíci antibakteriální gel Biofresh)

100%-tní nevyhnutnost. V době kdy nám druhá vlna klepe na dveře netřeba polevovat z doporučených hygienických opatření. Trávit čas osamotě je z času na čas prospěšné, ale kompletní blackout na další dva měsíce má asi stejný neblahý vliv na psychiku společenských tvorů jako na ekonomiku země. Nepokazme si to! :D

Vlhčené ubrousky (například ty s růžovou vodou Biofresh)

Obzvláště potřebné jsou po konzumaci ovoce, otření povrchů nebo na rýchlou záchranu po výbuchu v kabelce. Možná ije nevyužijete často, ale souhlasime s postojem, raději je mít a nepotřebovat, jako v nouzi nemít nic.

Deodorant

Stálice v kabelce ať už vám hrozí hodina tělesné výchovy, nebo za svůj životní atletický výkon považujete rychlejší tempo, abyste stihli autobus.

Z našich řad doporučujeme 100% přírodní produkt vulkanického původu Natural Veil od TianDe. Hlavní složkou tuhého deodorantu je krystal alunit, který se těží na jihu Číny. Tento prostředek je v Číně známy bojovník s chorobami a nepříjemním zápachem. Odstraňuje svědení a otoky po uštipnutí komárem a napomáhá hojení ran.

Krém na ruce

V letních měsicích na nej možná zapomíname, ale zima nám připomene jak důležitou roli hraje v našich kabelkách. Ten s ovčím mlékem od TianDe zanechá pokožku rukou hodvábně jemnou a vyživenou. Zpevní nehty a bojuje s drobnými rankami jako jsou prasklinky a nehtové záděry.

Tělový sprej

Každý si rád navoněn prosviští náročným dnem. Na podzim a v zimě doporučujeme stříkat tělový sprej na šál před nošením. Z naší nabídky vybíráme parfémovaný tělový sprej Diamond Rose Biofresh 150 ml s lehkou květinovou vůňi. 

Za nezbytnosti připojujeme rouška na ochranu před koronavirem, náplasti na boj s nevychodenými botami a kompaktní kartáč se sponkami a gumičkami na zkrocení účesu. :)