DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Co nezapomenout přibalit do školní tašky/kabelky?

Co nezapomenout přibalit do školní tašky/kabelky?

Antibakteriální gel 

100% nutnost. V době kdy nám druhá vlna klepe na dveře netřeba polevovat z doporučených hygienických opatření. Trávit čas osamotě je z času na čas prospěšné, ale kompletní blackout na další dva měsíce má asi stejný neblahý vliv na psychiku společenských tvorů jako na ekonomiku země. Nepokazme si to! :D

Vlhčené ubrousky 

Obzvláště potřebné jsou po konzumaci ovoce, otření povrchů nebo na rychlou záchranu po výbuchu v kabelce. Možná je nevyužijete často, ale souhlasíme s postojem, raději je mít a nepotřebovat, než v nouzi nemít nic.

Deodorant

Stálice v kabelce ať už vám hrozí hodina tělesné výchovy, nebo za svůj životní atletický výkon považujete rychlejší tempo, abyste stihli autobus.

Z našich řad doporučujeme 100% přírodní produkt vulkanického původu Natural Veil od TianDe. Hlavní složkou tuhého deodorantu je krystal alunit, který se těží na jihu Číny. Tento prostředek je v Číně známý bojovník s chorobami a nepříjemným zápachem. Odstraňuje svědění a otoky po uštipnutí komárem a napomáhá hojení ran.

Krém na ruce

V letních měsících na něj možná zapomínáme, ale zima nám připomene jak důležitou roli hraje v našich kabelkách. Dobrá volba může být TianDe s ovčím sýrem, který zanechá pokožku rukou hedvábně jemnou a vyživenou. Zpevní nehty a bojuje s drobnými rankami jako jsou prasklinky a nehtové záděry.

Tělový sprej

Každý si rád navoněn prosviští náročným dnem. Na podzim a v zimě doporučujeme nastříkat tělový sprej na šálu před nošením. Z naší nabídky vybíráme parfémovaný tělový sprej Diamond Rose Biofresh 150 ml s lehkou květinovou vůní.