Doprava zdarma nad 1100Kč

Představujeme vám projekt Hrotlife - inspirovaný vysokohorskou přírodou

Ve vysokohorské přírodě se všechno živé musí adaptovat na drsné podmínky, aby přežilo.

Stresující život ve městech nás sice neohrožuje přímo na životě, ale nepříznivě ovlivňuje naše zdraví. Stále častěji a v nižším věku se objevují chronické problémy s trávením, hormonální nerovnováha, deficit spánku či závislosti na různých stimulantech. Pokud budeme slepí k signálům našeho těla, snadno se můžeme ocitnout v situaci, ze které najít cestu zpět ke zdraví už bude náročné. i proto Nabízíme účinné nástroje k posílení organismu v boji se stresem a nástrahami „rychlého“ životního stylu. Aby mohl člověk stále postupovat a neničit přitom to nejvzácnější co máme - Naše zdraví.

Jsme v úzkém kontaktu s výrobci a pravidelně testujeme veškeré výrobky, které prodáváme zákazníkovi. Vybíráme si kvalitní dodavatele a produkty z biodynamického zemědělství, nebo divokou, avšak udržitelnou sklizeň přímo v lesích. Použité substráty jsou v rámci zero-waste opětovně využity jako hnojivo v regenerativní agrikultuře, čímž se kruh uzavírá.

Chaga - přírodní lékárna

🍄Chaga je nabitá superlátkami. Kromě betaglukanů obsahuje velmi silný antioxidant melanin (pigment obsažený i v pokožce či vlasech), triterpenoidy-betulin, celé spektrum esenciálních aminokyselin, vitamíny D a B-skupiny, mikronutrienty-hořčík, vápník, železo a další.

🍄Extrakt z Chagy patří mezi nejsilnější antioxidanty na světě. Vlivem UV záření ze Slunce dochází v kůži ke vzniku volných radikálů, které způsobují stárnutí buněk. Chaga je efektivním způsobem zachycuje a tím zajišťuje protistárnoucí účinek.

🍄Chaga také působí preventivně proti nádorům (zejména kožním) a podporuje také tvorbu vlastního kolagenu, čímž prospívá celkové kvalitě vlasů a pokožky.

🍄V tradičních medicínách se používá zejména při trávicích obtížích. Pozitivně ovlivňuje složení střevního mikrobiomu, zabraňuje tvorbě stresových žaludečních vředů, a působí proti některým bakteriím, virům a kvasinkám. Betaglukany modulují imunitu, čímž přispívají k prevenci proti autoimunitním chorobám.

🍄Pro něžnější pohlaví zase může být zajímavý její analgetický účinek při menstruačních bolestech nebo bolestech hlavy. Bylo totiž prokázáno, že působí přes stejný enzym jako Ibuprofen.

Produkt naleznete ZDE.