DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Biomed, když zuby čistí příroda

Biomed, když zuby čistí příroda

12 a více přírodních aktivních složek

Často se lidé bojí používat tzv. „eco-friendly“ a jiné přírodní produkty zkrátka proto, že nevěří jejich účinnosti. Příroda ale opravdu umí a Biomed produkty jsou toho důkazem. Každý z nich obsahuje 12 a více přírodních aktivních ingrediencí, které excelují v péči o různorodé problémy se zuby a ústní dutinou. Patří mezi ně výtažky z rostlin, esenciální oleje a další exkluzivní komponenty. Tyto zázraky přírody, díky výzkumu, vývoji a nejmodernějším technologiím, dokáží šetrně bělit zuby, zvládnou obnovit, posílit a leštit zubní sklovinu. Perfektně si poradí se zubním plakem a udržují zdravé dásně. Předcházejí tvorbě bakterií a vzniku zubního kazu. Mnoho z nich má protizánětlivé, antibakteriální, relaxační a jiné blahodárné účinky.

BEZ fluoridu a vhodné pro vegany

Všechny výrobky Biomed jsou bez fluoridu, jehož účinek spolehlivě nahrazuje hydroxyapatit vápníku, který je zubu naprosto přirozený, neboť ve své amorfní formě tvoří jeho základní stavební složku. Účinkuje jako tmel, jenž na několik dní vyplní dentinové kanálky v zubech a vytvoří tak mechanickou bariéru proti tvorbě bakterií. Spolu s l-argininem tak posílí a obnoví zubní sklovinu a okamžitě ochrání zub proti nežádoucí citlivosti. Více než polovina Biomed výrobků je také vhodná pro vegany.

BEZ škodlivé chemie

Produkty Biomed neobsahují rozporuplné přísady, kterým jsme bohužel často v zubních pastách, a kosmetice všeobecně, vystaveni, aniž si to uvědomujeme. Biomed nepoužívá k bělení zubů uhličitan vápenatý (křídu), který obrušuje a ničí zubní sklovinu a zvyšuje citlivost zubů. Nenajdete zde ani antibakteriální činidla chlorhexidin nebo triklosan, které mohou způsobovat přecitlivělost kůže, dermatitidu, rezistenci vůči bakteriím, hormonální problémy nebo poruchy zdraví střev. Pěnidla SLES/SLS se běžně přidávají do čistících prostředků, ale bývají naneštěstí také součástí zubních past a šampónů. Pěna vyvolává pocit, že je prostředek super účinný a zuby dokonale vyčistí. Ve skutečnosti však pěnivá složka v pastách může vysušovat a dráždit ústní sliznici“, varuje v článku pro ženy.iprima Zuzana Heiník Bělová ze společnosti BELdental, specializující se na péči o zuby a ústa.

Důraz na účinnost, ekologii a bezpečnost

Účinnost produktů Biomed dokazují studie in vitro prováděné ve švýcarské laboratoři CELLnTEC Advanced Cell Systems AG. Zubní pasta BIOMED® je certifikována v souladu se standardem BIORIUS pro přírodní a organické parfémy a kosmetiku. Veškerá produkce se odehrává v ekologicky čisté oblasti Valdai a je CO2 neutrální dle certifikace ISO 14001. Produkty jsou vhodné pro děti již od 6 let i pro osoby s citlivými zuby.

Záruka kvality

Výrobcem produktů Biomed je mezinárodní společnost SPLAT se sídlem v lotyšské Rize. Na trhu zubní péče působí již přes 20 let. Veškerá produkce má certifikát kvality v souladu s mezinárodními standardy GMP Cosmetics a ISO 9001. Jak jsme se dozvěděli, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Klade důraz na kvalitu, vysokou efektivitu, inovativní přístup, bezpečnost a životní prostředí. V neposlední řadě se snaží přes zdravý a zářivý úsměv učinit lidi šťastné. A to je úctyhodné poslání, co myslíte? 

Ne nadarmo se říká, že ráno dělá den. Už máte svou Biomed pastu na skříňce v koupelně? Kterou si vyberete z té široké nabídky?

Zubní pasta Biomed SUPERWHITE

Máte rádi kokos a záleží Vám na přírodně bílém a zářivém úsměvu? Vyzkoušejte Biomed bestseller. Pastu s přírodním kokosovým olejem, která šetrně bělí a posiluje citlivou zubní sklovinu. Kombinace kokosového oleje a výtažků ze skořice je šetrná k dásním a pasta má díky ní jedinečnou příjemnou chuť. K té přispívají rovněž výtažky z papáji a ananasu, jejichž hlavním úkolem je odstraňovat plak a šetrně leštit sklovinu. Ve složení najdete také hydroxyapatit vápníku a l-arginin, které remineralizují a posilují zubní sklovinu. Pro zklidnění dásní a šetrný čistící efekt jsou přidány extrakty z plantain banánu a listů břízy. Tato zubní pasta je z 97 % přírodní a je vhodná i pro vegany.

Zubní pasta Biomed CHARCOAL

Znáte už účinek aktivního přírodního černého uhlí na přírodní bělení zubů nebo jste ho už dlouho chtěli vyzkoušet? Potom je tato pasta pro Vás jako zrozená. Je dalším bestsellerem této značky. Účinně zesvětluje, bělí a posiluje zuby. Obsahuje hned tři typy přírodního uhlí (bambusové, aktivní, dřevěné) a extrakt bromelain z ananasu, který šetrně čistí zuby a odstraňuje zubní plak. Citrát zinečnatý poskytuje svěží dech. Extrakty z plantain banánu a listů břízy udržují zdravé dásně. V neposlední řadě zde najdeme již známý hydroxyapatit vápníku, který posiluje a obnovuje zubní sklovinu. Tato zubní pasta je z 98 % přírodní a je vhodná i pro vegany.

Zubní pasta Biomed SENSITIVE

Milujete atmosféru vinic, slunce a chuť hroznového vína? Potom Vás jistě neurazíme touto pastou s extraktem z jader červeného hroznového vína, které předchází kazivosti zubů a posiluje dásně. Hlavním účinkem této pasty je snížení citlivosti zubů a posílení zubní skloviny. Jako téměř všechny Biomed pasty obsahuje hydroxyapatit vápníku a l-arginin, které posilují a obnovují zubní sklovinu a snižují citlivost zubů. Svůj díl zde hrají také extrakty z plantain banánu, listů břízy a dubové kůry, které zklidňují dásně a poskytují jemný čisticí efekt. Tato zubní pasta je z 98 % přírodní.Zubní pasta Biomed CITRUS FRESH

Svěží dech je Vaší hlavní prioritou? Ujíždíte na citrusech? Potom se tato pasta báječně hodí právě pro Vás. Citrusová svěžest, ochrana dásní a posílení skloviny jsou jejími hlavními benefity. Esenciální oleje z grepu, mandarinky, citrónu a máty poskytují svěžest a dodávají klid tělu i duši. Výtažky ze psyllia, listů břízy a jalovce zajištují protizánětlivý účinek. Glycerofosfát vápenatý a l-arginin posilují a obnovují zubní sklovinu. Glukonát zinečnatý předchází vzniku bakterií, které způsobují zápach z úst. Výtažek z ananasu bromelain štěpí bílkovinový povlak na zubech a zjednodušuje jeho odstranění. Tato zubní pasta je z 97 % přírodní.

Zubní pasta Biomed CALCIMAX

Chybí Vám vůně moře a dotek dálek? Potřebujete posílit a remineralizovat zubní sklovinu? Kombinace výtažků z hlubinných mořských řas (laminaria, fucus, spirulina) a růžového jílu Vás přenesou do Vašich snů a udrží Vaše dásně zdravé. Obsažený hydroxyapatit vápníku a l-arginin posilují a obnovují zubní sklovinu a snižují citlivost zubů. Extrakty z plaintain banánu a listů břízy jsou přírodními antiseptiky, zklidňují dásně a poskytují šetrný čisticí efekt. Tato zubní pasta je z 97 % přírodní a je vhodná i pro vegany.

Zubní pasta Biomed BIOCOMPLEX

Milujete bylinky, vůni cedrového dřeva a dlouhotrvající svěží dech? Máme pro Vás tip. Vyzkoušejte pastu s přírodními esenciálními oleji z cedru, šalvěje, eukalyptu a rozmarýnu, které udržují zdravé dásně a potěší svou fascinující přírodní vůní. Obsažené výtažky z plantain banánu a listů břízy zklidňují dásně a hydroxyapatit vápníku posiluje a obnovuje zubní sklovinu a snižuje citlivost zubů. Tato zubní pasta je z 98 % přírodní a je vhodná i pro vegany.

Zubní pasta Biomed PROPOLINE

Věříte v sílu medu, jehož účinky jsou známe již od pradávna? I pro Vás řešení. Tato pasta účinně chrání dásně a posiluje sklovinu. Může se pyšnit extrakty z citronu a tymiánu, které udržují svěží dech. Esenciální oleje z medu manuka, citrónu a tymiánu poskytují Vašemu dechu svěžest. I zde najdete, jako v ostatních Biomed pastách, hydroxyapatit vápníku, který posiluje a obnovuje zubní sklovinu a efektivně chrání před vznikem zubního kazu. Extrakty z plantain banánu, listů břízy a propolisu mají účinek na zklidnění dásní. Tato zubní pasta je z 98 % přírodní.

Ústní voda Biomed SENSITIVE

S přírodním výtažkem z hroznových jader. Snižuje citlivost. Je skvělým doplňkem pasty Biomed Sensitive. Tato ústní voda je z 98 % přírodní a je vhodná i pro vegany.

Ústní voda Biomed SUPERWHITE

S přírodním výtažkem z kokosu. Bezpečně a jemně bělí. Pořiďte si ji k zubní pastě Biomed Superwhite a máte skvělé bělící duo. Tato ústní voda je z 98 % přírodní a je vhodná i pro vegany.Ústní voda Biomed CITRUS FRESH

S přírodními citrusovými výtažky. Zajišťuje dlouhotrvající svěžest již po prvním použití a funguje v páru s pastou Biomed Citrus Fresh. Tato ústní voda je z 98 % přírodní.
Ústní voda Biomed WELL GUM

S přírodními esenciálními oleji. Zajistí Vám zdravé dásně již za 4 týdny. L-arginin, zinek, měď a hořčík posilují a obnovují sklovinu. Výtažek bromelain z ananasu odstraňuje plak. Výtažky z šalvěje, psyllia a listů břízy mají protizánětlivé účinky. Obsahuje esenciální oleje z eukalyptu, anýzu, cedru, hřebíčku a rozmarýnu, které se mohou pochlubit protizánětlivými a antioxidačními účinky. Tato ústní voda je z 98 % přírodní a je vhodná i pro vegany.