Bio Rose Oil

05. 10. 2016

Přírodní látky

Ukazuje se, že všechno přírodní je moderní, aktuální a hlavně účinné v boji proti stárnutí. Výjimečné a vysoce ceněné přírodní sloučeniny  se vytvořily během evoluce v rostlinách a v bylinkách a několikanásobně převyšují svými účinky své kopie, synteticky v laboratořích vyrobené aktivní složky. V dnešním znečištěném prostředí představují aktivní složky zdraví a lék pro lidský organismus i jeho pokožku

Bioprodukty

Moderní technologie jsou srovnávány s přírodními silami. Bioprodukty jsou v současné době hitem v kosmetickém průmyslu. Výrobky "BIO ROSE OIL OF BULGARIA - 100% NATURAL PRODUCT" se přísně kontrolují, testují dermatology na dobrovolnících. Výrobky sjednocují výdobytky a inovace v kosmetice a v přírodních složkách, čímž vám zlepšují zdraví, krásu, zabezpečují intenzivní výživu, hydrataci a lifting. Růže se oprávněně nazývána královna květin. Její nebesky voňavé květy přinášejí radost nejen očím, ale i tělu. Růžový olej je přírodní produkt extrahovaný destilací květů Bulharské růže "ROSA DAMASCENA MILL". Vzácná kapalina extrahovaná z voňavých okvětních lístků růží je známá už od starověku pro své protizánětlivé, zvláčňující a antialergické účinky, podporu regenerace ran a prevenci stárnutí tkání.

Výrobky uvedené v "Bio Rose Oil" linii procházejí náročným testováním kontroly kvality. Kombinují v sobě 100 % všech přírodních a ekologicky čistých organických složek, prospívají Vašemu zdraví, přinášejí intenzivní hydrataci a výživu.

„BIO ROSE OIL OF BULGARIA - 100 % NATURAL PRODUCT“ v biokvalitě neobsahují:

 • konzervační látky
 • ropné produkty
 • parabeny
 • syntetická barviva
 • syntetické vonné látky
 • silikonové oleje
 • alkoholy

"Bio Rose Oil of Bulgaria - 100 % Natural Product" používá především přírodní a organické přísady jako 100% bulharský růžový olej. V daných produktech je využíván nejmodernější výzkum a novinky v oblasti přírodní kosmetiky, které zajišťují nejen zdraví, ale i intenzivní hydrataci, výživu a lifting každé pleti a pokožky. Výrobky podporují zdraví, přírodní krásu a mládí celého těla. Výrobky "Bio Rose Oil of Bulgaria - 100% Natural Product" obsahují 100% přírodní složky získané fyzikálními metodami z rostlin, které se pěstují v ekologicky čistých oblastech bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Přírodní bulharský růžový olej, který se nachází v každém jednotlivém výrobku řady "Bio Rose Oil of Bulgaria - 100% Natural Product", má nejvyšší kvalitu, je to nejvzácnější a nejméně toxický éterický olej na světě. Má blahodárné účinky na pokožku, zdraví, nervovou soustavu, příznivě ovlivňuje náladu lidí, dodává životní energii každé buňce organismu.

Produkty „BIO ROSE OIL OF BULGARIA - 100 % NATURAL PRODUCT“ obsahují:

 •  růžovou vodu 20%
 •  růžový olej
 •  přírodní emulgátor
 •  přírodní oleje a másla
 •  přírodní vosky
 •  přírodní zahušťovadla
 •  rostlinný glycerin

Využití

AROMATERAPIE

V aromaterapii je růžový olej užitečný v boji s alergiemi, astmatem, bolestmi hlavy, migrénou, odstraňuje nervové napětí a působí jako relaxant. Aromaterapie je zvláště účinná v boji proti depresi, hněvu a žalu, pomáhá odstraňovat emoční problémy, smutek a vyrovnat se se ztrátou.

MASÁŽNÍ ANEBO KOUPELOVÝ OLEJ

Jako smíšený masážní olej nebo zředěný se přidává do vody ve vaně. Bio růžový olej pomáhá s alergiemi, astmatem, sennou rýmou, bolestmi hlavy, bojuje proti depresi, migréně, nervovému napětí, smutku, stresu a také napomáhá posílení nedostatečného krevního oběhu, zklidňuje srdce, stimuluje játra a žlučník a všeobecně tonizuje pokožku.

TĚLOVÁ MLÉKA A KRÉMY

Bio růžový olej obsažený v krému nebo pleťové vodě stimuluje a hydratuje pokožku, účinkuje na všechny typy pleti a je obzvláště prospěšný pro suchou, starší a citlivou pleť. Přispívá ke snížení zarudnutí pokožky, působí protizánětlivě, vyhlazuje a regeneruje poškozené kapiláry na kůži a také působí jako všeobecné tonikum pokožky.