Doprava ZDARMA nad 1100Kč | KUPÓN 15EXTRA na výprodej

Příběh Alteya Organics

Alteya Organics je výrobce certikované BIO kosmetiky. Všechny výrobky jsou certifikovány v Americe, se světoznámým certifikátem USDA. Mnohdy produkty Alteya Organics vyhrávají mezinárodní ocenění od bio kosmetických časopisů a organizací.

Certifikáty a ocenění:

• UNaTrue Certified Organic USDA,
• Vegan (veganské - čistě rostlinné produkty bez živočišných produktů),
• No animal testing (bez testování na zvířatech),
• Non-GMO (bez GMO - geneticky modifikovaných látek),
• Gluten-free (bezlepkové – neobsahují lepek).

Alteya Organics se zrodila v roce 1999, ale samotné pěstování a péče o růže jsou rodinnou tradicí již více než století, od začátku 20. století. Organická růžová pole, chráněná svahy dvou majestátných pohoří, jsou v srdci Bulharského růžového údolí, země tráckých králů a domovem nejkrásnější květiny na světě - bulharské růže.


Vědecký tým Alteya léta zkoumá staré tradiční receptury a zázračné účinky organického růžového oleje (rose otto) na pokožku. Výsledkem bylo, že dokázali vyrobit vzácnou a limitovanou růžovou organickou péči o pleť a tělo založenou na starých osvědčených recepturách vylepšených tak, aby specificky vyhovovaly potřebám moderních, ekologicky zdatných lidí v péči o pleť. Je založen na exkluzivní sloučenině, patentovaném komplexu Bio-Damascena® Skin Reviving Complex – kombinace organických esenciálních olejů a extraktů. Jsou navrženy pro zlepšení odolnosti pleti vůči environmentálním faktorům a zpomalení procesu stárnutí.


Růžový olej, který pochází přímo z růžových rodinných farem, je považován za prémiovou kvalitu se sladkou a hlubokou vícevrstvou vůní. Existuje mnoho faktorů, které přispívají k celkové kvalitě tohoto vzácného oleje.

Dalším důležitým faktorem, který hraje velkou roli v kvalitě růžového oleje, je metoda destilace. Čerstvé růžové květy procházejí speciálním destilačním procesem, který plně zachovává biodynamickou synergii růžové rostliny. Ve srovnání s nejběžněji používanou metodou destilace je dražší a náročnější na provedení, ale zajišťuje vyšší kvalitu růžového oleje terapeutické kvality.


USDA
Alteya Organics vytváří produkty, které jsou lepší než produkty od jiných společností v odvětví, pokud jde o kvalitu, účinnost a výhody. Dalším klíčovým prvkem, který odlišuje od většiny ostatních přírodních a ekologických společností, je to, že dodržuje přísný ekologický standard USDA. Netřeba dodávat, že jsou zavedeny přísné firemní zásady a postupy, které zajišťují, že každá jednotlivá položka, kterou vyrábí, projde podrobnou kontrolou kvality zaměstnanci společnosti a v případě potřeby i laboratořemi třetích stran.

SUROVÉ PŘÍSADY
Kvalita a terapeutické vlastnosti esenciálních olejů nebo květinových vod ve velké míře závisí na kvalitě organických rostlin, technice destilace a správném skladování.

  • Organické květiny jsou ručně a pečlivě vybírány tak, aby vyhovovaly požadovaným kritériím kvality. Pro dosažení vynikající kvality je čerstvý rostlinný materiál okamžitě transportován do palírny, kde se ihned spustí proces destilace.
  • Zaměstnancemi jsou odborníci, kteří neustále zdokonalují destilační techniku, aby zajistili zachování cenných terapeutických vlastností rostliny. Každý krok destilačního procesu je přísně monitorován.
  • Každá vyrobená šarže esenciálního oleje nebo květinové vody je testována na čistotu a kvalitu pomocí analýzy plynovou chromatografií s vysokým rozlišením a laboratorních testů

BIO PÉČE O PLEŤ
Organické produkty péče o pleť a tělo procházejí podrobným testováním. Vynikající kvalita začíná vynikajícími ingrediencemi. Náš vědecký tým přináší k testování stovky rostlin z ekologických farem a jiných ekologických dodavatelů. Každá složka, která je součástí produktů, musí splňovat přísná kritéria kvality. Nikdy nepoužíváme parabeny, petrolatum, parafín, barviva, minerální oleje a žádné jiné chemické konzervační látky. Naše receptury jsou důkladně prozkoumány a klinicky testovány na bezpečnost a účinnost.