Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Celulitída sa totiž tvoří, když se tukové buňky (ano, každý je má!) pod vaší kůží tlačí proti pojivové tkáňe, co spůsobuje, že se pokožka vlni. Takže i když žijete zdravým životním stylem, může se stát, že celulitidu budete mít viditelnejší než někdo, kdo ne. Ve velké míře se na stavu naší pleti podíli genetika a DNA. Je důležité si uvědomit, že žádne množství produktů ani luxusních ošetření ji neodstraní úplně. Ale můžete zapracovat na její minimalizaci. Nyní vám přinášime 5 tipů a triků, jak ji můžete zamaskovat.

 

  1. Zdravá strava není odpovědná, za celulitidu, ale určitě nemůže ublížit. Doporučuje se jíst více vlákniny a celozrnních potravín (ovesné vločky, otruby) protože pomáhají odstraňovat toxiny z střevního traktu. Nezapomínejte zvýšit příjem ovoce a zeleniny (vždyť nám začíná sezóna :))

  2. Pokud chcete minimalizovtť projevy celulitidy, potřebujete množství vody. Celulitíia má mnohem horší projevy, protože pleť je tehdy tenší a slabší.

  3. Bez ohledu na celulitidu, zahrnout cvičení do vašeho životního stylu je vždy dobrý nápad. Na internetu sa aktuálně roztrhl pytel s tréninky ať už silovými, kardio, jógových nebo tanečními. A předse turistika v přírode je také fyzická zátěž. :)

  4. Používejte kávový peeling a zvláštní spéči věnujte postiženým lokalitám. Peeling minimalizuje výskyt celilitidy hned dvěma spůsoby. Masáž drhnutím vaší pokožky stimuluje lymfatickou drenáž a obsahuje kofeín, který pleť napne a vyplní. Tip: Luxusní kávový peelningy

  5. Olej proti celulitidě s černym kořením a kávovým extraktem WoodenSpoon stimuluje mikrocirkuláci buňek, urychluje spalování tukových vazeb pod ni. A kofeín v zložení celkově vylepšuje stav naší pleti.