Doprava zdarma nad 950 czk

Celulitída sa totiž tvoří, když se tukové buňky (ano, každý je má!) pod vaší kůží tlačí proti pojivové tkáňe, co spůsobuje, že se pokožka vlni. Takže i když žijete zdravým životním stylem, může se stát, že celulitidu budete mít viditelnejší než někdo, kdo ne. Ve velké míře se na stavu naší pleti podíli genetika a DNA. Je důležité si uvědomit, že žádne množství produktů ani luxusních ošetření ji neodstraní úplně. Ale můžete zapracovat na její minimalizaci. Nyní vám přinášime 5 tipů a triků, jak ji můžete zamaskovat.

 

  1. Zdravá strava není odpovědná, za celulitidu, ale určitě nemůže ublížit. Doporučuje se jíst více vlákniny a celozrnních potravín (ovesné vločky, otruby) protože pomáhají odstraňovat toxiny z střevního traktu. Nezapomínejte zvýšit příjem ovoce a zeleniny (vždyť nám začíná sezóna :))

  2. Pokud chcete minimalizovtť projevy celulitidy, potřebujete množství vody. Celulitíia má mnohem horší projevy, protože pleť je tehdy tenší a slabší.

  3. Bez ohledu na celulitidu, zahrnout cvičení do vašeho životního stylu je vždy dobrý nápad. Na internetu sa aktuálně roztrhl pytel s tréninky ať už silovými, kardio, jógových nebo tanečními. A předse turistika v přírode je také fyzická zátěž. :)

  4. Používejte kávový peeling a zvláštní spéči věnujte postiženým lokalitám. Peeling minimalizuje výskyt celilitidy hned dvěma spůsoby. Masáž drhnutím vaší pokožky stimuluje lymfatickou drenáž a obsahuje kofeín, který pleť napne a vyplní. Tip: Luxusní kávový peelningy

  5. Olej proti celulitidě s černym kořením a kávovým extraktem WoodenSpoon stimuluje mikrocirkuláci buňek, urychluje spalování tukových vazeb pod ni. A kofeín v zložení celkově vylepšuje stav naší pleti.